Zpříjemněte si zimní večery s vaší oblíbenou knihou přímo v chytrém telefonu

telefonu
Autor: DariuszSankowski / Zdroj: Pixabay

Sychravé podzimní dny pomalu střída autenticky chladné počasí a teploty okolo nuly, a to znamená jen jediné. Je čas zabalit se do deky se svojí oblíbenou knihou. Klasická papírová kniha je už však pro moderního čtenáře pasé a raději sáhne po elektronické čtečce. Ty však často nejsou levný špás, a navíc funkci e-knihy má dnes zabudovanou každý lepší smartphone. I proto se výrobce Huawei rozhodl do své platformy AppGallery zahrnout různé knižní aplikace, které si můžete jednoduše stáhnout přímo do svého chytrého telefonu.

BookBeat: Čtení a neomezený poslech audioknih

Pro čtenáře věcně v pohybu mohou být audioknihy během podzimních dnů tou nejvhodnější alternativou. Při procházkách venku v přírodě nebo jen při lenošení doma na gauči uspokojí audioknihy všechny vaše čtenářské potřeby. Díky BookBeatu máte přístup k 800 tisícům titulů v rámci e-knih a audioknih, s rozmanitými žánry, do kterých se můžete ponořit. Čtení a poslech knih je možný také offline, bez nutnosti připojení k internetu. Můžete si vytvořit až 5 profilů a ten svůj sdílet s celou rodinou.

Wattpad: Platforma pro čtenáře a autory

Filmy, knihy a seriály na podzim zkrátka neodmyslitelně patří. Možná jste už slyšeli o filmu The Kissing Booth na Netflixu, o seriálu Lehké jako pírko na HULU nebo o knižní sérii After od Anny Todd. Na streamovacích platformách dosáhli široké popularity. Málokdo ale ví, že mají společné to, že byli nejprve publikované na Wattpade. To, co bylo zpočátku úzce spjatou komunitou čtenářů a spisovatelů, se teď proměnilo na kolébku pro začínající spisovatele. Prostřednictvím platformy mohou čtenáři najít podobně smýšlející přátele a tím čtení proměnit na společenskou aktivitu.

Legimi: Virtuální knihy v textových a audio formátech

Legimi je aplikace na čtení, která nabízí elektronické knihy, audioknihy i synchrobooky (hybridní formát elektronické knihy a audioknihy). Uživatelé Legimi si mohou v aplikaci vytvářet svoji vlastní knihovnu, která může být plná krimi, fantasy, literatury faktu, románů, knih pro děti a mládež, průvodců či jazykových příruček. Aplikace je vybavená šikovnými funkcemi, které využívají pokročilé statistiky a sledují kolik jste toho přečetli a poslechli, čímž lépe porozumíte svému stylu čtení. Pro co nejpohodlnější čtení si v aplikaci Legimi můžete nastavit styl a velikost písma nebo můžete přepínat mezi denním a nočním režimem.

SQUID: Pro čtenáře, kteří chtějí zůstat v obraze

Squid je skvělou volbou pro všechny čtenáře, kteří vyhledávají nejnovější zpravodajství či trendy z časopisů. Můžete si tu navrhnout svůj vlastní zpravodajský kanál, čímž vyberete jen ten obsah, který vás zajímá. Squid také umožňuje přihlášení odběru oblíbených zpravodajských zdrojů z různých kategorií a krajin. S více jak 100 různými zpravodajskými kategoriemi, jako je sport, móda či technologie, budete se Squid vždy v obraze. Squid je také agregátorem zpráv pro služby Huawei Browser, Petal Browser a Huawei Assistant, kde mají uživatelé přístup k aktualizovanému obsahu.

Jste připraveni vytvořit si svojí osobní knihovnu a pokořit tento podzim rekord přečtených knih? Nebo chcete jen zlepšit svoji slovní zásobu a porozumění textu? Všechny aplikace jsou k dispozici ke stažení v Huawei AppGallery. Ti, kteří nevlastní Huawei zařízení, si mohou Huawei AppGallery stáhnout na jiných zařízeních se systémem Android a využívat stejné výhody jako uživatelé Huawei.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *