Aktualizace MagicOS 8.0 pro Honor založená na Androidu 14 se šíří po celém světě

MagicOS 8.0
Zdroj: Svět Huawei

Po prvním představení v Číně na začátku tohoto roku začal Honor v tichosti zavádět svou novou generaci uživatelského rozhraní MagicOS 8.0 pro širší globální publikum. Zprávy uživatelů na subredditu Honor naznačují, že se aktualizace dostává do zařízení Magic5 Pro v různých regionech.

Honor rozšiřuje globální zavádění systému MagicOS 8.0 a přináší vylepšené funkce a výkon

Systém MagicOS 8.0 je postaven na základech systému Android 14 a nabízí sadu inovativních funkcí rozdělených do sedmi různých oblastí. Uživatelé mohou očekávat znatelně plynulejší a bezproblémovější uživatelské prostředí. Domovská obrazovka se navíc dočkala výrazného vylepšení díky zavedení funkcí Magic Capsule a Quick Services. Tyto funkce, které dříve v globálních verzích systému MagicOS od osamostatnění společnosti Honor chyběly, nabízejí vylepšené uživatelské prostředí.

MagicOS 8.0 poskytuje uživatelům rozšířené multimediální funkce. Úprava fotografií a videí je intuitivnější a efektivnější. Životnost baterie se díky dlouho očekávanému začlenění úsporného režimu Ultra Power Saving zvyšuje. Bezpečnostní opatření posiluje také Parallel Space, zabezpečená složka určená k ochraně aplikací, fotografií a videí.

Toto celosvětové zavedení znamená závazek společnosti poskytovat svým mezinárodním uživatelům nejnovější pokroky v technologii uživatelského rozhraní. MagicOS 8.0 slibuje vylepšené mobilní prostředí, které se vyznačuje vyšším výkonem, inovativními funkcemi a robustními bezpečnostními funkcemi. Vzhledem k tomu, že uživatelé již aktualizaci obdrželi, můžeme v následujících týdnech očekávat její širší dostupnost.

Společnost Honor oficiálně ještě neuvedla, v jakém pořadí se bude aktualizace rozšiřovat. Proto nemáme ani přesnou časovou osu rozšíření updatu. Očekáváme, že v následujících několika hodinách budeme vědět více.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gsmarena.com, enterprisehub.co.za

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *