Americké sankce zvyšují poptávku v domovské Číně. Prodejní rekord řady Huawei Mate 60 překonal své předchůdce

Huawei Mate 60
Zdroj: Huawei / Huawei Mate 60 Pro

Řada Huawei Mate 60 je doposud úžasnou řadou smartphonů a prodejní výsledky těchto zařízení překonaly všechny předchozí modely řady Mate v rodině Huawei. A to díky výkonnému čipsetu Kirin a ikonickým vlastnostem.

Leaker @FixedFocus na Weibo tvrdí, že prodejní výsledky řady Huawei Mate 60 během 4 měsíců překvapivě překonaly všechny prodejní rekordy předchozích řad Mate včetně prémiových smartphonů Mate 50.

Již dříve jsme informovali o tom, že řada Huawei Mate 60 vytvořila na domácí půdě nový prodejní rekord, když překonala řadu Mate 50 a vyrovnala se řadě Mate 40. V současném scénáři dosáhla nová řada smartphonů v tomto pojetí atraktivnějších stupňů.

Leaker navíc zdůraznil, že tyto výsledky byly možné díky poutavým funkcím a vynikajícímu výkonu řady Mate 60. Není pochyb o tom, že spotřebitelé projevili zařízení po jeho uvedení na trh nesmírnou lásku. Na druhou stranu se také sluší říct, že patriotismus v řadách čínských obyvatel způsobil, že chtěli podpořit domácí značku, která konečně porazila americké sankce a opět nabízí svůj vlastní 5G procesor.

Zdroj: Huawei / Huawei Mate 60 Pro


Řada Huawei Mate 60:

Dynamická řada chytrých telefonů přináší čtyři modely: Mate 60, Mate 60 Pro, Mate 60 Pro+ a Mate 60 Ultimate Design. Všechny čtyři modely nabízejí profi funkce a schopnosti pro spotřebitele se spolehlivým zážitkem.

Nakonec vrcholem řady Mate 60 je 6,82palcový OLED panel s obnovovací frekvencí 120 Hz a rozlišením FHD+ pro vysoce kvalitní obraz a vizuální efekty. Jeho součástí je také technologie Kunlun Glass druhé generace s působivým vybavením odolným proti pádu. S řadou Mate 60 společnost vrátila opět svůj čip Kirin. A to i přesto, že společnost tento procesor oficiálně nepropagovala. Přesto si uživatelé užívají výkon technologického balíčku, který jim procesor Kirin nabízí.

Pokračujeme-li dále, standardní verze obsahuje baterii o kapacitě 4750 mAh a verze Pro 5000 mAh s 88W, respektive 66W rychlonabíjením. Model Mate 60 Pro je mezitím prvním telefonem na světě, který využívá pokročilou funkci satelitního volání.

Pokud jde o fotografický rámec, tak telefon ve verzi Pro je vybaven 50MP hlavním fotoaparátem, 48MP periskopovým objektivem a 12MP ultraširokoúhlým objektivem. Zatímco standardní varianta nese stejné specifikace fotoaparátu s výjimkou periskopového snímače, který má 12 MP. Přední fotoaparát je u obou modelů stejný – 13MP s technologií 3D rozpoznávání obličeje.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hodnocení: 3

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *