Ani měsíc po vydání neopadl zájem o nový Huawei Mate 60. Huawei nestačí dodávat nové kusy na prodej

Huawei Mate 60
Zdroj: Huawei

Po měsíci od uvedení na trh je řada Huawei Mate 60 pro kupující stále těžko dostupná, protože zásoby mizí hned poté, co se objeví na oficiálních stránkách.

Podle informací Huawei průběžně uvádí skladové zásoby nové řady Mate 60 na internetu i mimo něj. U všech čtyř modelů, konkrétně Huawei Mate 60, Mate 60 Pro, Mate 60 Pro+ a Ultimate Design se však situace nemění.

Lidé, kteří si chtějí přístroj koupit, musí čekat nepřetržitě, aby si jej včas rezervovali, než se během několika vteřin vypaří. Zákazníci také hledají alternativní zdroje, aby si mohli jeden model obstarat, ale ani v tom počínání nemají štěstí.

Analytik z odvětví se domnívá, že nedostatek kusů odráží problémy s výrobou a pomalý dodavatelský řetězec. Čas hraje obrovskou roli při sestavování nových modelů, aby je bylo možné servírovat nedočkavým zákazníkům.Důvod pomalého dodavatelského řetězce vychází z aktuální poptávky na trhu, která u řady Mate 60 předčila očekávání samotné společnosti Huawei. Dodavatelé jsou zaskočeni ohromujícími objednávkami trhu, které společnost Huawei zadala po úvodním měsíci. Zaměstnanci společnosti Huawei prý pracují přesčas, aby zajistili, že dodavatelský řetězec uspokojí probíhající poptávku.

Během uvedení vlajkového produktu minulý měsíc Yu Chengdong, generální ředitel spotřebitelské obchodní skupiny společnosti Huawei, rovněž zdůraznil, že společnost pracuje přesčas a naléhavě vyrábí produkty v co největším možném počtu.

Poučena z aktuálních problémů se společnost Huawei zřejmě připravuje na nadcházející akci online prodeje v Číně. Proto může být prozatím těžké ulovit přístroj řady Huawei Mate 60, ale můžeme očekávat, že Huawei tyto potíže s dodavatelským řetězcem do příštího měsíce odstraní.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweicentral.com, huaweicentral.com (2)

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 4

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *