Aplikace WhatsApp přináší zajímavou novinku. Nově přichází s personalizovanými avatary

WhatsApp
Zdroj: WhatsApp

V aplikaci WhatsApp bude nově možné odpovídat na zprávy pomocí personalizovaných avatarů. Uživatelé budou mít k dispozici nepřeberné množství účesů, rysů obličeje a oblečení, ze kterých si vytvoří vlastního avatara. Personalizovaného avatara půjde nastavit i jako profilovou fotografii, k dispozici bude i 36 vlastních samolepek, které odráží různé emoce a činnosti.

V konverzacích s přáteli a rodinou na WhatsAppu mohou od dnešního dne uživatelé používat samolepky avatarů. Novinka poskytuje personalizovaný způsob, jak vyjádřit svou individualitu. Avatarem se uživatelé mohou také prezentovat, aniž by použili svou skutečnou fotku, což zvyšuje pocit soukromí.

Pro mnoho uživatelé budou WhatsApp avataři jejich první zkušeností s vytvářením podobné digitální podoby a společnost Meta se jim bude snažit  tento proces ulehčit. „Přidáváme avatary do WhatsAppu! Nyní můžete v chatech používat vlastního avatara jako samolepku. Další styly se brzy objeví ve všech našich aplikacích,” okomentoval novou funkcionalitu Mark Zuckerberg. Společnost WhatsApp ve svém nedávném příspěvku na blogu ukázala, jak si uživatelé mohou vytvořit své Meta avatary. Po vytvoření avatara aplikace WhatsApp vytvoří vlastní balíček nálepek. Ty se samozřejmě budou u jednotlivých avatarů lišit. Každá sada bude obsahovat 36 samolepek pro různé emoce a akce. Vlastní samolepky navíc můžete sdílet s přáteli.

WhatsApp
Zdroj: WhatsApp

Poznámka pro čtenáře: Pokud chcete tuto funkci používat, ujistěte se, že má vaše aplikace WhatsApp nejnovější verzi. Pokud ano, přejděte v nastavení aplikace na možnost Nový avatar a podle pokynů si vytvořte vlastní avatar. Jak již bylo řečeno, aby se stal profilovou fotografií, musíte ve stejné nabídce vybrat možnost Profilová fotografie. Pokud jde o nové samolepky, v okně chatu klepněte na tlačítko Emoji. Zde můžete vybrat libovolnou novou nálepku avatara.

Nová funkce bude postupně spuštěna uživatelům po celém světě v nejbližších dnech. Uvitáte tuto nejnovější funkci? Nebo vás nová verze avatarů nechává v klidu? Napište nám do komentářů, budeme velmi rádi.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *