Apple a Samsung se nechytají. Huawei odhalí nové Watch Ultimate s podporou satelitního připojení

Huawei Watch Ultimate
Zdroj fotografie: Huawei

Hodinky Huawei Watch Ultimate jsou už oficiální. Budou to první chytré hodinky se satelitním připojením. To znamená, že to budou vůbec první chytré hodinky, které mohou posílat SMS, aniž by vyžadovaly připojení LTE.

V poslední době mnoho značek prosazuje ve svých chytrých telefonech funkci satelitního připojení. Je považována za funkci, která uživatelům umožňuje komunikovat v nouzových situacích. Do chytrých hodinek se však tato technologie zatím nedostala. Hodinky Watch Ultimate se v tomto ohledu chystají převzít iniciativu.

Jaké satelitní funkce přinesou hodinky Huawei Watch Ultimate

Společnost Huawei se dostala na titulní stránky novin vydáním řady Huawei Mate 50. Jednalo se o první řadu chytrých telefonů od společnosti Huawei se satelitní konektivitou. A s hodinkami Watch Ultimate chce Huawei tuto funkci prosadit i do své řady chytrých hodinek.


https://twitter.com/RODENT950/status/1638529685696000000

Společnost Huawei oficiálně nezveřejnila podrobnosti o funkcích, kterým se hodinky Watch Ultimate přizpůsobí. Například nebylo potvrzeno, zda hodinky umožní přijímat satelitní hovory. Jedno je však jisté, prostřednictvím funkce můžete posílat obousměrné SMS.

Nedostatek oficiálních informací však fanouškům nebránil v natáčení videí s koncepčními rendery. Vezměme si například koncepční video od HoilNDI. Uživatel využil minulé úniky informací o hodinkách Watch Ultimate a vytvořil intuitivní video.


Zdroj: HoiINDI

Kromě hodinek Watch Ultimate pracuje Huawei také na hodinkách Watch 4 Series. Ačkoli Huawei nezveřejnil žádné podrobnosti o designu řady Watch 4, fanoušci od ní také hodně očekávají. S jistotou však víme, že hodinky budou vybaveny systémem HarmonyOS.

Možná se však již brzy dočkáme chytrých hodinek v celé jejich kráse, a to 23. března. Pokud ne, Huawei má další okno pro uvedení na trh otevřené na duben. Pokud získáme další informace o chytrých hodinkách před vydáním, budeme vás informovat. Takže zůstaňte naladěni na další zajímavé novinky, které můžeme přinést.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *