Apple v tichosti pracuje na druhé generaci svého nejméně slavného produktu

Výrobce Apple AirTag
Autor fotografie: Pexels / Zdroj fotografie: Pixabay

Apple má různé produkty pro různé účely. Většina z nich pro fanoušky Applu na trhu nemá soupeře. Myslíme tím to, že mnoha zákazníkům stačí pouze to, že to jsou Apple produkty, a proto mnoho zákazníků nevidí důvod hledat alternativy. Přesto existuje jeden produkt, který vyvolává určité obavy. Ano, mluvíme o Apple AirTag.

Ten byl navržen tak, aby uživatelům pomohl sledovat klíče, sluchátka, batohy, zavazadla a další věci, které je možné během chvilky ztratit. Podle analytika společnosti Apple Ming-Chi Kuo by každopádně Apple měl touto dobou pracovat na uvedení druhé generace tohoto sledovacího zařízení.Ve skutečnosti Apple neposkytl mnoho informací o novém nadcházejícím produktu, protože před rokem uvedl na trh první generaci Apple AirTag. Ale s postupným růstem svých objednávek může společnost konečně uvést AirTag druhé generace.

Co přinese Apple AirTag druhé generace?

Od svého uvedení na trh společnost provedla několik vylepšení k řešení různých problémů. Jak si vzpomínáte, informovali jsme o několika případech, kdy zloději připevnili Apple AirTag k luxusním vozidlům, která se později chystali ukrást. Policistům to dokonce pomohlo vypátrat podezřelého z loupeže. Používání tohoto produktu tedy úzce souvisí s uživatelskými daty a soukromím. Aktualizace firmwaru samozřejmě opravily některé chyby a Apple dokonce spustil aplikaci pro Android, která uživatelům pomůže zjistit, odkud AirTag pochází, a naučit je, jak jej vypnout. Ale stále existuje mnoho věcí, které by společnost mohla zlepšit.

Pro AirTag druhé generace Ming-Chi Kuo neupřesnil, co Apple připraví. Existují však všechny důvody si myslet, že se společnost může pokusit zlepšit anti-tracking, reproduktory, výdrž baterie atd. Kromě toho může Apple upravit svůj design tak, aby si jej uživatelé mohli vzít s sebou bez dalšího příslušenství.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *