Huawei uvedl globálně svoje nejnovější hodinky

Huawei
Zdroj fotografie: Huawei

Tak tohle bylo uvedení jako z čistého nebe. Huawei uvedl nové hodinky, o kterých nebyly žádné úniky až na jeden, který společnost vydala den dopředu. Jak jsme z úniku předpokládali, tak se jedná o nové Huawei Watch Fit Special Edition.

Nové hodinky byly představeny globálně s velkým 1,64palcovým AMOLED displejem, podporou Always on Display a vestavěnou GPS. Pokud si potrpíte na výdrž baterie, tak nebudete zklamaní, hodinky nabídnou až 9 dní dlouhou výdrž baterie. Pro aktivní lidi je zde také přes 100 cvičebních režimů.

Huawei Watch Fit Special Edition vypadají podobně jako předchůdci této řady. Bohužel nám není známo, proč se letošní model nejmenuje Watch Fit 3, ale namísto toho Special Edition. Nabízen bude v barvách Starry Black, Nebula Pink, Forest Green a to i se silikonovými pásky. Nové hodinky jsou docela lehké, a to když jejich samotné tělo váží pouhých 21 g a jsou tenké pouze 10,7 mm. Chytré hodinky mají 1,64palcový HD AMOLED displej, který nabízí 70% poměr obrazovky k tělu a rozlišení 456×280 pixelů.

Pokud budete chtít mít originální ciferník, tak si jej budete moct nastavit, a to díky vaší fotografie. Ty totiž lze použít jako ciferník. Nicméně, kdyby se vám žádná fotografie nelíbila, tak si můžete vybrat z motivu 10 000 různých ciferníků. Na výběr tedy budete mít pořád. Hodinky také dostaly Huawei TruSeen 5.0, což je nejnovější verze funkce na sledování srdečního tepu. Přesnost měření se podle Huawei zvýšilo o 10 %. To stejné platí i pro sledování spánku, u kterého se měření rovněž zlepšilo o 10 %.

Díky hodinkám vám neunikne žádný hovor nebo SMS. Dokonce budete mít možnost i na SMS odpovídat, ale nevíme, zdali budeme moct psát nebo mít předvolené odpovědi. Dle čínské společnost vydrží hodinky 9 dní lehkého používání a 6 dní běžného používání. A 5minutové nabíjení by vám mělo poskytnout výdrž baterie na celý den.

Zprvu se budou hodinky prodávat v Brazílii s tím, že se jejich prodej následně rozšíří do celého světa. Jejich cena se pohybuje okolo 105 USD.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gadgetany.com

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hodnocení: 3

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *