Brzy budou odhaleny nové screenshoty a prodejní balení GTA 6

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Fanoušci hry Grand Theft Auto jsou hladoví po dalších novinkách a poslední náznaky naznačují, že Rockstar Games jejich hlad možná brzy ukojí. Nebudeme lhát, protože i u nás v redakci nedočkavě čekáme na další zajímavé novinky.

Trailer na GTA 6 zbořil několik rekordů

Je to už pět měsíců, co první trailer na GTA 6 trhá rekordy na YouTube. Pokračování zavede hráče zpět do pulzujícího města Vice City, které se nachází ve fiktivním státě Leonida (podle Floridy). Trailer představil ohromující grafiku, rozlehlý otevřený svět a dva hlavní hrdiny hry, Lucii a Jasona.

Tady je to, co nasvědčuje novinkám:

  • Aktualizace API společnosti Rockstar Games: speciální bot na Twitteru vytvořený fanoušky sleduje API společnosti Rockstar a sleduje novinky o GTA 6. Nedávno bot objevil čtyři nové odkazy, které naznačují potenciální obsah: nové screenshoty ze hry a možná i obrázky prodejního balení. Kliknutí na tyto odkazy v současné době vede do slepé uličky (chyba 404). Co to znamená? Že obsah ještě není nahraný.
  • Úklid sociálních médií společnosti Rockstar: IT House upozorňuje, že společnost Rockstar nedávno vyčistila většinu svého obsahu na Instagramu a ponechala pouze příspěvky týkající se nejnovějšího DLC GTA Online, GTA+, hudebních značek a drobné příspěvky. Zajímavé je, že se to dost podobá jejich počínání před vydáním prvního traileru.
  • V kombinaci s tím, že mateřská společnost Rockstar, Take-Two, má 16. května hovor o příjmech, vše nasvědčuje brzkému odhalení dalších odhalení ohledně GTA 6. Úniky naznačují, že nové screenshoty a obálka by se mohly objevit během příštího týdne.

I když je oficiální vydání stanoveno na rok 2025, fanoušci mohou být alespoň do jisté míry vděční, že existuje možnost, že se na GTA 6 podíváme velmi brzy.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: ithome.com, indy100.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *