Spotify oslavuje příchod GTA 6. Do hudební aplikace byla přidána rádia z této legendární série

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

S blížícím se 25. výročím série Grand Theft Auto byly na Spotify přidány dvě rozhlasové stanice. Spolu s trailerem na GTA 6 se jedná o něco, co by mohlo být začátkem širší marketingové kampaně na oslavu čtvrtstoletí od vydání prvního GTA.

Vaše vlastní rozhlasová stanice GTA

Společnost poskytující streamovací služby v pondělí na svém účtu na Twitteru/X oznámila jednu z těchto dvou nových stanic. V příspěvku se píše: „Dokonalý soundtrack pro jízdu po Vice City, Los Santos, San Fierro a dalších místech 25 let hudby z nejznámějších stanic Grand Theft Auto, vybrané jen pro vás, nyní na Spotify.“

Součástí byl také odkaz na samotný playlist. Jedná se o personalizovaný playlist, takže každý, kdo na něj klikne a má účet na Spotify, uvidí úplně jiný výběr skladeb. Všechny skladby, které mohou být součástí vašeho playlistu, jsou ty, které se nacházejí v herních rádiových stanicích.

Pokud nejste přihlášeni, seznam obsahuje 100 skladeb, které se ve výchozím nastavení objevují v GTA. Patří mezi ně oblíbené skladby fanoušků, jako například „California Love“, Midnight City, Danger Zone a In Da Club.Oficiální playlist GTA

Mezitím byl sestaven „oficiální playlist“. Oficiální playlist hry Grand Theft Auto, který sestavila služba Spotify, obsahuje 138 skladeb, které se dají poslouchat téměř 10 hodin. Mezi oblíbené skladby, které lze spatřit, patří „Africa“, „In The Air Tonight“, „Blue Monday“ a „The Rhythm of the Night“. K poslechu jsou také písně z aktualizací GTA Online, jako jsou The Contract a The Cayo Preico Heist.

Obrázky rozhlasových stanic

Obě tyto rozhlasové stanice mají podobný obal. Personalizovaný seznam skladeb je vybaven koláží ve tvaru čtverce. Zobrazuje klasickou grafiku Rochell’le ze San Andreas, Clauda z GTA III, psa Chop z GTA V a Lance Vance z Vice City. Každý z nich je ve dvoubarevném provedení. Loga Spotify a Grand Theft Auto jsou v levém horním rohu, zatímco text „Grand Theft Auto Radio“ je umístěn v levém dolním rohu.

Oficiální seznam skladeb má stejnou grafiku, jen v odstínech šedi, a text „Grand Theft Auto Official Playlist“ je umístěn vlevo dole.

Podíváte se na tyto playlisty a těšíte se na GTA 6? Dejte nám vědět dole v komentářích níže.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: dexerto.com, twitter.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *