Bude se tam i umírat? Netflix oznámil, že natočí Squid Game reality show

Netflix Squid Game.
Autor fotografie: Andrés Rodríguez / Zdroj fotografie: Pixabay

Máme za to, že většina z vás ví, co je to Squid Game. Jedná se o velmi oblíbené korejské drama o přežití, které má znázorňovat to, jak chudí lidé soutěží pro zábavu bohatých kapitalistů. Netflix se rozhodl na tomto nápadu vydělat ještě více, a tak oznámil, že se tohle drama stane realitou. Ze Squid Game se stane reality show, která bude dostupná online na jmenované streamovací službě. Rovněž jsme se dnes dočkali castingové výzvy, která je určená pro pořad s názvem Squid Game: The Challenge. Ve volném překladu to znamená Hra na Oliheň: Výzva.

„Squid Game především zaujalo strhujícím příběhem a ikonickými snímky režiséra Hwanga. Jsme vděční za jeho podporu, kterou nám vyjádřil k tomu, že chceme fiktivní svět přeměnit na realitu.“ uvedl Brand Riegg, viceprezident Netlixu pro dokumentární seriály v tiskové zprávě. Dále pokračoval „Fanoušky dramatického seriálu čeká fascinující a nepředvídatelná cesta, kdy našich 456 soutěžících ze skutečného světa bude proplouvat největší soutěžní sérií všech dob, plnou napětí, zvratů a největší finanční odměnou na konci.“Mnoha lidem může tento nápad připadat divný, protože Squid Game ukazuje přesně to, co se by se na světě dít nemělo, jakým by svět neměl být místem. Nicméně, i přesto tuto pohoršující okolnost se Netflix rozhodl, že tento pořad uvede do praxe. Účastnici mají možnost vydělat spoustu peněz v podobě sta milionů korun. Zní to opravdu neuvěřitelně, ale Netflix zřejmě opravdu počítá s tím, že mu Squid Game vydělá hodně peněz. Ačkoli byste to asi čekali, tak to i přesto zmíníme – když někdo selže, tak opravdu nezemře. V samotném castingu na nadcházející reality show stojí „Váš nejhorší osud je ten, že odejdete domů s prázdnýma rukama“. Tento projekt je důkazem toho, že dění ve Squid Game je lidem dost blízké.

V tomto ohledu je dobré připomenout i Hunger Games, které ve své podstatě ukazují něco velmi podobného. Se Squid Game to má mnoho podobností, a za mě osobně bych si i reality show v podobě Hunger Games užil více, ale to už je věc každého z nás. Momentálně nemáme žádné konkrétní informace o tom, kdy by se mělo Squid Game: Challenge vysílat.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *