Call of Duty: Black Ops 6 bude pravděpodobně obsahovat kampaňovou misi odehrávající se během teroristických útoků z 11. září 2001

Call of Duty
Zdroj: Activision

Fanoušci Call of Duty, máme pro vás další novinku. Pokud se stále vzpamatováváte z uvedení Black Ops 6 na trh, tak si poslechněte toto. Podle významného herního zdroje bude kampaňová mise pro jednoho hráče zasazena do prostředí hrůzných teroristických útoků z 11. září 2001.

To koresponduje se záhadným sloganem hry „The Truth Lies“. Podrobnosti jsou zatím pod pokličkou, ale jedná se o odvážný krok vydavatele. Hra vyvolala mezi fanoušky velké nadšení.

10. června se dozvíme o Call of Duty mnohem více

Activision vypustil překvapivé oznámení nové hry Call of Duty Black Ops, přičemž datum vydání, platformy a specifika hraní nechal zahalené tajemstvím. Máme však datum, které si můžeme poznamenat do kalendářů: Konference Xboxu 10. června, kde bude hra oficiálně představena.

Call of Duty
Zdroj: Treyarch

Dřívější zvěsti naznačovaly, že hra, kterou vyvíjí studio Treyarch, se bude odehrávat ve válce v Perském zálivu v 90. letech (přibližně deset let před 11. zářím). S oficiálním odhalením na obzoru se zdá, že skutečný příběh Black Ops 6 by se mohl od těchto původních spekulací odchýlit.

Hra bude také od prvního dne přibalena ke službě Xbox Game Pass, což bude rovněž zajímavé, protože by to bylo poprvé, co Activision Blizzard něco takového udělá. No a nyní je u kormidla Microsoft, takže podobné změny můžeme očekávat i v budoucnu.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: x.com, passionategeekz.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *