Call of Duty: Únik informací o Warzone ukazuje na návrat Verdansku

Call of Duty
Verdansk / Zdroj: Activision

Podle nového úniku informací se do hry Call of Duty: Warzone battle royale vrátí oblíbená mapa Verdansk. Je to díky tomu, že studio vyslyšelo hlas herní komunity?

  • Populární mapa Verdansk se podle úniku informací vrátí do hry CoD: Warzone na konci roku 2024.
  • Fanoušci po návratu Verdansku volají už několik let.
  • Zpráva naznačuje, že Verdansk se vrátí v prosinci 2024 jako součást první sezóny pro CoD 2024, o které se proslýchá, že bude Black Ops Gulf War.

Podle nového úniku informací se do CoD: Warzone na konci roku 2024 vrátí oblíbená battle royale mapa Verdansk. Verdansk byla vůbec první mapa, která se v CoD: Warzone objevila, a ukázalo se, že je to obrovský hit. Postupem času byly na mapě Verdansk provedeny výrazné změny a nakonec byla mapa zcela nahrazena mapou Caldera, která se těšila výrazně menší oblibě.

Nakonec bylo rozhodnuto Calderu zrušit a zaměřit se výhradně na nový zážitek Warzone, dříve označovaný jako CoD: Warzone 2.0, který debutoval mapou Al Mazrah. Zatímco mnoho fanoušků se těšilo na nové zážitky v Call of Duty: Warzone, mnoho dalších bylo smutných, že Verdansk zmizel, a od té doby volali po jeho návratu. Nyní se zdá, že se těmto fanouškům jejich přání splní, protože nový únik informací naznačuje, že CoD: Warzone vrací Verdansk zpět.Podle zprávy serveru Insider-Gaming se do hry Call of Duty: Warzone vrací Verdansk jako součást 1. sezóny nadcházejícího CoD 2024, v současnosti známého jako Call of Duty: Black Ops Gulf War. Hra CoD 2024 nebyla v době psaní tohoto článku oficiálně odhalena a Activision skutečně nepotvrdil, že se Verdansk vrátí, takže by fanoušci měli brát tuto informaci s rezervou, ale Insider-Gaming je známý svými spolehlivými CoD sólokapry.

Za předpokladu, že je zpráva přesná, mohou fanoušci očekávat, že se Verdansk vrátí do Call of Duty: Warzone v prosinci 2024. Obvykle nové sezóny Call of Duty začínají každý rok v prosinci a není důvod předpokládat, že Call of Duty 2024 bude jiné.

Pokud se Verdansk do CoD: Warzone skutečně vrátí, je třeba se ptát, co se stane se současnou mapou hry, Urzikstanem. Zatímco Caldera byla pro Warzone velkým propadákem a ani Al Mazrah nebyl nijak zvlášť oblíbený, zdá se, že mnoho fanoušků si novou mapu Urzikstan oblíbilo, a tak mohou být někteří z nich smutní z jejího odstranění. Je možné, že Verdansk a Urzikstan budou v CoD: Warzone existovat současně, i když typicky velkorozměrové mapy battle royale nahradily ty stávající ve Warzone.

Pro mnoho fanoušků CoD byl případný návrat Verdansku vždy otázkou „kdy“, nikoli „zda“. Koneckonců, Activision si je popularity Verdansku zjevně vědom, a proto se rozhodl vydat připravovanou mobilní hru Warzone Mobile s Verdanskem. Obrovský úspěch, který nedávno zaznamenala hra Fortnite díky návratu původní battle royale mapy, návrat Verdansku jen ještě zvýšil, protože jde o osvědčenou strategii, která přivádí opomenuté fanoušky zpět do hry.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: insider-gaming.com, clutchpoints.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *