Kampaň hry CoD Modern Warfare 3 má vážný problém s tempem. Fanoušci jsou znechuceni

CoD Modern Warfare 3
Zdroj: Activision

Kampaň ve hře Call of Duty: Modern Warfare 3 má celou řadu problémů, ale zdaleka nejhorší je její tempo, které zůstává neustálým problémem. Široká základna fanoušků se cítí být ze strany tvůrců podvedena.

  • Režim pro více hráčů ve hře Modern Warfare 3 sice postrádá originalitu díky remasterovaným mapám, ale i tak je příjemný a nostalgický pro dlouholeté fanoušky Call of Duty.
  • Režim Zombies v Modern Warfare 3 sice není nejsilnější, ale stále může být zábavným režimem pro hraní s přáteli.
  • Kampaň v Modern Warfare 3 je zklamáním, má špatné tempo, vypůjčené momenty z minulých dílů a postavy se příliš nevyvíjejí.

Call of Duty: Modern Warfare 3 má několik docela zajímavých nápadů a několik z nich se mu dokonce daří docela dobře realizovat. Režim pro více hráčů ve hře Call of Duty: Modern Warfare 3 je sice neoriginální, protože obsahuje pouze remasterované mapy z Modern Warfare 2, ale i tak je velmi zábavný a pro dlouholeté fanoušky Call of Duty je neuvěřitelně nostalgický. Režim Zombies v Modern Warfare 3 na tom není tak dobře, ale alespoň je to stále režim, který si můžete užít s přáteli. Kampaň Call of Duty: Modern Warfare 3 je však místem, kde se dostavuje skutečné zklamání.

Kampaň hry Call of Duty: Modern Warfare 3 je nyní oficiálně nejhůře hodnocenou hrou v celé sérii, a to z dobrého důvodu, protože se až příliš spoléhá na vypůjčené momenty z minulých dílů, aby fanoušky zaujala, a přitom vůbec nechápe, proč byly tyto momenty tak nezapomenutelné. Navíc postavy v Modern Warfare 3 nemají moc co dělat a příběh působí směšně uspěchaně, přičemž jedním z hlavních důvodů je neuvěřitelně špatné tempo kampaně.Kampaň hry Call of Duty: Modern Warfare 3 je nejlepší, když se drží obvyklého vzorce

Fanoušci si už dlouho přejí, aby se Call of Duty vymanilo ze své obvyklé formule, ale pokaždé, když se tak stane, nedopadne to úplně nejlépe. V minulosti to mělo za následek zvýšení počtu stealth misí v kampani Call of Duty, některé absurdně přehnané kulisy a dost podivné hratelné postavy, včetně kradmého psa Rileyho z Call of Duty: Ghosts. Nejnovější pokus o revoluci ve formuli kampaně ve hře Call of Duty přichází v podobě otevřených bojových misí ve hře Modern Warfare 3.

Podle všeho jsou otevřené bojové mise ve hře CoD Modern Warfare 3 zdaleka nejhorší částí hry. Na rozdíl od standardní lineární formule misí, kterou se hra Call of Duty řídí již dvě desetiletí, se otevřené bojové mise ve hře Modern Warfare 3 snaží dát hráčům větší volnost v tom, jak přistupují ke svým cílům. To sice na papíře zní skvěle, ale opakované používání lokací z Call of Duty: Warzone, nevýrazné cíle misí a velký nedostatek příběhu spojený s těmito otevřenými bojovými misemi z nich dělají opravdovou otravu.

Zdaleka nejodpornějším činem, kterého se tyto otevřené bojové mise MW3 dopouštějí, je však to, jak moc překážejí zbytku kampaně. Otevřené bojové mise zabírají zhruba polovinu celé kampaně Modern Warfare 3 a způsob, jakým jsou rozloženy po celou dobu jejího trvání, vede k neuvěřitelně krkolomnému tempu.

Hráči často rychle projdou jednu nebo dvě klasické lineární mise Call of Duty a pak se zaseknou u dvacetiminutové otevřené bojové mise, která může ke konci působit dost nudně. To se ještě zhorší, když hráči zjistí, že hned po ní následuje další otevřená bojová mise, což vede ke zhruba 40 minutám nevýrazné hratelnosti a přetáhne tempo kampaně ze svižného sprintu na rozvláčné plazení.

Jednou z nejhorších věcí na hře CoD Modern Warfare 3 je to, jak moc ovlivňuje příběh hry a postavy. Každá hrstka misí působí jako tempový šleh a ve výsledku se příběh Modern Warfare 3 zdá být zároveň rozvleklý a uspěchaný. Některé příběhové momenty jako by proběhly během okamžiku a sotva ovlivnily postavy nebo širší příběh série, zatímco jiné příběhové úseky jako by se díky podivnému tempu kampaně táhly celou věčnost.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: vg247.com, esi.si.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *