Certifikace Hi-Res Audio Wireless ve sluchátkách HUAWEI FreeBuds 5i vylepšuje zvukové podání

HUAWEI FreeBuds 5i
Zdroj: Svět Huawei

Společnost Huawei uvedla na trh sluchátka FreeBuds 5i s certifikací Hi-Res Audio Wireless, která zajišťuje perfektní kvalitu přehrávání, ať už jde o poslech hudby, oblíbeného podcastu nebo telefonního hovoru. Design a zábavné funkce sluchátek odpovídají požadavkům mladých lidí. Dříve byla sluchátka příslušenstvím, které se používalo k soukromému poslechu hudby a přijímání telefonních hovorů. S technologickým vývojem a příchodem bezdrátových sluchátek, která přinášejí uživatelům svobodu, jsou drátová sluchátka minulostí. S novou technologií přicházejí také nové zábavné a praktické funkce, díky nimž jsou bezdrátová sluchátka nepostradatelným doplňkem zábavy nejen pro mladé.

Sluchátka FreeBuds 5i získala dokonce certifikaci Hi-Res Audio Wireless, která je pro sluchátka v této cenové hladině naprosto výjimečná. Ocení ji všichni milovníci kvalitního a ničím nerušeného poslechu. Hi-Res Audio Wireless přináší jistotu, že sluchátka jsou schopna reprodukovat plný rozsah zvuku kvalitních nahrávek a mezi hudebními nadšenci je velmi uznávaná. Ať už uživatel zapne hudbu od dynamického DJ, retro treble nebo potřebuje kvalitně slyšet hovory i na frekventovanějších místech, může se spolehnout na obrovský rozsah od silných bas, přes čistý hlas až po přirozené vysokofrekvenční detaily, které dělají hudební zážitek dokonalým.

Sluchátka disponují nejen vynikající kvalitou zvuku a možností potlačení okolního hluku, ale také přichází s vylepšenou konektivitou ve srovnání s jeho předchůdci. Skvělá výdrž baterie, pohodlné připojení a kvalitní hudební zážitek doplňuje nově přidané ovládací prvky fotoaparátu, díky čemuž jsou sluchátka TWS (True Wireless Stereo) chytřejší a umožňují mladým lidem zažít více zábavy v různých situacích. Nová sluchátka také přicházejí v několika barevných provedeních, včetně elegantní keramické bílé, klasické černé Nebula a zcela nové Isle Blue.

Výdrž baterie umožňuje celodenní poslech

Pokud jde o baterii, sluchátka HUAWEI FreeBuds 5i vydrží po úplném nabití nepřetržité přehrávání hudby po dobu 7,5 hodiny a až 28 hodin při spárování s nabíjecím pouzdrem. Uživatelé mohou poslouchat online kurzy a schůzky, aniž by se museli bát, že jim dojde baterie. HUAWEI FreeBuds 5i navíc podporují funkci rychlého nabíjení a poskytují uživatelům 4 hodiny přehrávání hudby po i pouhých 15 minutách nabíjení.

Tvar sluchátek HUAWEI FreeBuds 5i je uzpůsobený k co nejpohodlnějšímu nošení

Mladí lidé rádi poslouchají hudbu při mnoha aktivitách, od cestování po sport. HUAWEI FreeBuds 5i dokáží nejen vyhovět potřebám poslechu uživatelů při cvičení, ale také dosáhnout pohodlného nošení v různých situacích. HUAWEI FreeBuds 5i váží pouhých 4,9 g na sluchátko a jsou velmi lehké a šetrné k pokožce. Délka těla je o 7 mm kratší než u předchozí generace a má krytí IP54 proti potu a vodě. V každodenních situacích se může na sluchátka náhodně dostat voda uživatelé je pak mohou jednoduše osušit a nadále pohodlně nosit.

Bezproblémové připojení a kompatibilita

U klasických sluchátek se musí při každém připojení k telefonu sluchátka připojovat ručně ze seznamu dostupných zařízení Bluetooth. Tento neefektivní způsob připojování může zážitek značně znepříjemňovat. HUAWEI FreeBuds 5i podporují funkci rychlého připojení Bluetooth. Když jsou sluchátka poprvé připojena k novému zařízení, na obrazovce se objeví vyskakovací okno, kde uživatelé mohou dokončit párování bez použití vyhledávání zařízení. Sluchátka uložená v nabíjecím pouzdře se automaticky připojí zpět ke smartphonu, čímž se jednou provždy zjednodušuje připojování.

Jsou chvíle, kdy potřebujeme k práci na tabletu použít sluchátka. V případě telefonního hovoru se sluchátka od tabletu či notebooku odpojí a připojí se ke smartphonu, abychom mohli hovor přijmout. Párování tradičních sluchátek jen s jedním zařízením je minulostí. HUAWEI FreeBuds 5i podporují připojení dvou zařízení, což znamená, že uživatelé mohou připojit více zařízení najednou a plynule přepínat mezi různými zařízeními a operačními systémy, včetně smartphonu, tabletu, PC a hodinek, a také Androidem, iOS a operačními systémy Windows. Funkce HUAWEI FreeBuds 5i rozšiřují praktičnost a zábavu v mnoha okamžicích každodenního života.

V České republice jsou sluchátka HUAWEI FreeBuds 5i k dispozici za cenu 2 399 Kč. Pro více informací vám doporučujeme naši nedávnou recenzi, kde si sluchátka vedla velice dobře. Recenzi najdete pod tímto ODKAZEM.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *