Huawei nova 9 SE okouzlil vzhledem i funkcemi, bavit bude hlavně mladé

Huawei nova 9 SE / Zdroj fotografie: Huawei

Od svého vzniku se řada Huawei nova těší velké oblibě mezi mladší generací zákazníků. To není překvapením, neboť jde o dobře navržené smartphony vybavené vynikajícími fotoaparáty. Model Huawei nova 9 SE zdědil estetiku a silný výkon svých předchůdců a představuje tak skvělé zařízení pro mladé uživatele a jistě se letos objeví na seznamu přání mnohých teenagerů.

Stylový design, který zaujme

Design telefonu HUAWEI nova 9 SE byl navržen podle stejných estetických standardů jako jeho předchůdci a disponuje displejem Huawei FullView s mimořádně úzkými okraji o tloušťce pouhých 1,05 mm. To vše dokonale doplňuje ultratenké tělo smartphonu, které má pouhých 7,94 mm. Typický design s kruhovým hvězdicovým reliéfem prochází u modelu Huawei nova 9 SE další proměnou a povznáší tak tento ikonický vzhled na ještě vyšší úroveň.

Estetický vzhled, na kterém si mladí lidé nejvíce zakládají, je osobitý, poutavý a decentně odvážný. Právě proto je Huawei nova 9 SE k dispozici ve třech barevných provedeních: Crystal Blue, Pearl White a Midnight Black, aby tak uspokojil potřeby mladých lidí po stránce módnosti a pestrobarevnosti.

Fotoaparát pro každý okamžik

Telefon je vybaven kamerovým systémem AI Quad Camera, který se skládá ze 108Mpx hlavního fotoaparátu, 8Mpx ultraširokoúhlého objektivu, 2Mpx objektivu Bokeh a 2Mpx makroobjektivu. Působivý počet pixelů 108MP hlavního fotoaparátu s mimořádným rozlišením umožňuje uživatelům popustit uzdu své kreativitě a zachytit vše do nejmenších detailů.

Huawei nova 9 SE umožňuje fotografování ve všech situacích. Pokud fotíte rozsáhlé scenérie jeho ultraširokoúhlý fotoaparát vám umožní zaznamenat vše v rámci jednoho záběru, má totiž zorné pole celých 112 stupňů. Naopak makroobjektiv zachytí každý jasně viditelný detail a hloubkový fotoaparát zase zúročí efekt velké clony, díky které bude snímek působit hlouběji. Ať tak či onak, Huawei nova 9 SE zachytí a uchová veškeré emoce a postará se o to, aby byla každá vzpomínka zaznamenána s maximální čistotou objektivu.

Nova 9 SE je nejlepší parťák pro vlogery

S videokamerou Huawei nova 9 SE nebylo natáčení vlogů nikdy jednodušší. Bez ohledu na to, zda jste právě na výletě, nebo jen zaznamenáváte váš běžný den, s Huawei nova 9 SE můžete díky jeho lehké konstrukci pořizovat videa z nejrůznějších úhlů kdykoli a kdekoli.

Kamera podporuje funkci současného nahrávání z přední i hlavní strany telefonu, takže uživatelé mohou bez problémů natáčet naráz z odlišných perspektiv a ukládat záznam do jednoho souboru. Ať už se jedná o krátké video pro TikTok nebo videoblog pro YouTube, zjednodušuje tím uživatelům proces tvorby videa a šetří čas, který by museli věnovat složitému střihu.

Baterie, na kterou se můžete spolehnout

Rychlé nabíjení je mezi uživateli stále žádanější. S technologií 66W nabíjení SuperCharge lze telefon dobít na 60 % za pouhých 15 minut nebo do plna za 36 minut. Jako další inovaci přináší nova 9 SE baterii, která se těší o 10 procent vyšší kapacitě a také o 5 procent delší životnosti cyklu ve srovnání s předchozími generacemi. Pokud tedy trvá vaše ranní rutina stejně tak dlouho, jako plné nabití baterie, nebudete už nikdy muset řešit, že jste zapomněli dát telefon přes noc nabít.

Intuitivní prostředí vám usnadní práci

S novou optimalizací EMUI 12 nabízí HUAWEI nova 9 SE výjimečně plynulé uživatelské prostředí. Prostřednictvím EMUI 12 sjednotil Huawei jednotlivá menu do jediného ovládacího panelu. Potažením prstu po obrazovce se ovládací panel otevře a umožní rychlý přístup do nastavení přehrávání zvuku, Wi-Fi a Bluetooth, bez nutnosti odcházet z aktuální obrazovky. Zároveň se tím zjednodušuje správa více připojených zařízení. Nezáleží, zda se připojíte k bezdrátovým sluchátkům Huawei, reproduktorům nebo zařízení Huawei Vision, vždy můžete vše ovládat z jednoho jediného rozhraní.

HUAWEI nova 9 SE je v prodeji na oficiálních stránkách výrobce za cenu 8499 Kč od 21. 3. 2022 v černé, modré a později i bílé barvě ve verzi dual SIM.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *