Čína zesměšnila americké sankce. Společnost Huawei si certifikovala nový telefon s 5G technologií

Huawei 5G
Autor fotografie: Lukáš Drahozal

Čínský výrobní gigant Huawei navzdory omezením stále pracuje na chytrých telefonech s technologií 5G. Čínské ministerstvo průmyslu a informačních technologií nedávno obdrželo od společnosti Huawei smartphone opět s technologií 5G.

Toto zařízení má číslo modelu NOH-AN80 a jeho licence pro přístup k síti je datována 18. října. Z informací o přístupu k síti vyplývá, že zařízení je mobilní telefon se dvěma kartami a duálním pohotovostním režimem. Podporuje také standardy NR NSA / NR SA / TD-LTE / LTE FDD / WCDMA / cdma2000 / CDMA 1X / GSM. Kromě toho toto zařízení podporuje technologii 5G-enhanced mobile broadband (eMBB). Co se týče softwaru, běží na systému HarmonyOS společnosti Huawei.


Nenechte si ujít:


O tomto smartphonu, který opět nabídne 5G není mnoho informací. Podle čísla modelu se zdá, že se jedná o zařízení řady Mate. Zdá se, že má vazby na Huawei Mate 40 Pro. Pro srovnání, modelové číslo Huawei Mate 40 Standard Edition je OCE-AN00. Číslo modelu Mate 40 Pro je NOH-AN00 a číslo modelu Mate 40 Pro+ je NOP-AN00. Nejnovějším vlajkovým modelem společnosti Huawei je řada Mate 50. Ta například podporuje satelitní systém Beidou, nouzový režim při nízkém stavu baterie, dostalo desetkrát odolnější sklo Kunlun a systém HarmonyOS 3.


https://twitter.com/RODENT950/status/1583501857510809601

Před několika dny společnost Huawei uživatelům smartphonu Mate 50 Pro poskytla aktualizaci HarmonyOS 3.0.0.156. Huawei uvedl, že tato aktualizace přidává možnost odemknout zařízení při nošení roušky. A zároveň také podporuje používání mobilního telefonu k placení při nasazené roušce.

Samozřejmě stále platí, že rozpoznávání obličeje je nejpřesnější, když obličej není zakrytý. Když uživatelé Mate 50 Pro zapnou „rozpoznávání s rouškou“, bude zařízení ověřováno podle očních rysů a pro rozpoznání se musíte dívat přímo na obrazovku. Řada Huawei Mate 50 je nejnovější vlajkovou řadou společnosti. Se speciálním pouzdrem na telefon se z tohoto zařízení stane 5G smartphone.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, , ,
15 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *