Čtyři roky starý Huawei dostává na našem trhu bezpečnostní aktualizaci

Huawei
Zdroj: Svět Huawei

Globální uživatelé Huawei Mate 40 Pro začali sbírat aktualizaci na leden 2024. Společnost nejprve firmware rozšířila v Latinské Americe. Od této chvíle se vydání softwaru dostává do dalších regionů po celém světě.

Aktualizace leden 2024 přináší nové bezpečnostní záplaty vydané minulý měsíc. Odstraňuje řadu zranitelností v systému zařízení a stará se o bezpečnostní aspekty. Kromě toho odstraňuje chyby a závady nalezené při posledním uvedení softwaru na trh.

Konkrétně bezpečnostní záplata z ledna 2024 opravuje 40 zranitelností CVE, včetně 2 kritických, 20 zranitelností vysoké a 18 zranitelností střední úrovně. Nová aktualizace tak chrání data před anonymními hrozbami a zajišťuje uživatelům telefonu bezchybný provoz.

Při pohledu do seznamu změn obdrží Huawei Mate 40 Pro aktualizaci leden 2024 na globálním trhu s verzí EMUI 13.0.0.260. Firmware se šíří postupně a může trvat nějakou dobu, než se konkrétně ve vašem zařízení objeví. Nám v redakci už do telefonu update dorazil.

Huawei Mate 70 Series – Pomalu přichází

Zatímco uživatelé Mate 40 Pro si užívají novou aktualizaci, čínský technologický gigant připravuje další významný přírůstek do řady Mate, konkrétně řadu Mate 70. Prémiové zařízení bude pravděpodobně debutovat ve druhé polovině letošního roku.

Řada Huawei Mate 70 prý bude vybavena zcela novými procesory Kirin s výkonnými schopnostmi. Kromě toho by mohla zvolit vylepšené řešení hlavního fotoaparátu a technologie displeje. I když na oficiální podrobnosti v této věci si musíme stále ještě počkat.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweiblog.de, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *