Huawei si nechal certifikovat další jeho zařízení

Huawei
Tablet MatePad Pro / Zdroj fotografie: Svět Huawei

Huawei se neustále snaží vzdorovat sankcím, které proti němu Spojené státy uvalily. Mnoho společností by to již pravděpodobně vzdalo, ale Huawei se rozhodl čelit všem výzvám, které jsou na něj připraveny. Nemůže používat Google služby nebo je zcela impotentní v tom, aby vydával smartphony s 5G, ale většinou dokáže najít řešení. Ačkoli to u smartphonů není žádná sláva, tak v jiných segmentech je Huawei jasným vládcem a to minimálně na čínském trhu. Teď mluvím hlavně o nositelných zařízeních (sluchátka, hodinky) a tabletech. Brzy bychom se měli dočkat tabletu s názvem Huawei MatePad Pro, ke kterému se zjevně vážou dva nově certifikované tablety.

Na čínském certifikačním webu 3C jsme zjistili, že tyto dva nové tablety jsou vybaveny koncovým zařízením Huawei TD-LTE. Navíc jako jedny z mála tabletů ponesou rychlé 40W nabíjení, které se vám už může zdát na dnešní dobu staré, ale u tabletu je to fajn. Podle certifikace můžeme soudit, že tablet s názvem GOT-V09 má 4G LTE připojení pro volání a psaní SMS zpráv.Nových tabletů bude více

Nedávno unikly na povrch další čtyři nové tablety společnosti Huawei, které mají název modelu WG-09, WGR-W19, WGR-09 a WGRR-W19. Podle úniků má jít o Huawei MatePad Pro 12.5 2022, který má rovněž podporovat 40W nabíjení. Očekáváme více konfigurací, což má přímou souvislost s různými, leč podobnými názvy modelů.

Tato zařízení mají následovat řadu Huawei MatePad Pro, která byla uvedena na trh v loňském roce. Dokonce se dostala do České republiky, ale nějakou oblibu si zde nevytvořila především kvůli vysoké ceně, když budeme brát v úvahu to, že nemá Google služby.

Máme tady nějaké nadšence, kteří si holdují v tabletech? V mých očích je to už pouze přebytek doby, který skoro nikdo neocení. Smartphone dokáže vše, a ještě více, takže tablet mi přijde jako nadmíru zbytečná záležitost. Jedinou výhodou je větší displej, bez kterého se zvládnu obejít, protože je pro mě důležitější praktičnost.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *