Další revoluční kousek? Objevila se fotka údajného smartphonu Xiaomi 13 Pro

Xiaomi 13 Pro
Jeden ze smartphonů od Xiaomi / Zdroj fotografie: Xiaomi

Řady Xiaomi 13 se pravděpodobně dočkáme v listopadu tohoto roku. Očekáváme, že v této řadě nalezneme minimálně dvě zařízení, kterými budou Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro. První jmenovaný model má být kompaktním telefonem, který nebude tolik vyčnívat svými funkcemi, protože od toho zde máme model Pro. Ten bude ještě větší než jeho „brácha“ z minulého roku. Včera, několik týdnů před listopadem, jsme se dočkali již první fotografie Xiaomi 13 Pro. Na fotce najdeme samotný telefon a specifické jednotky.

Uniklý obrázek klíčových detailů o modelu 13 Pro nemůžeme ověřit, takže můžeme pouze spekulovat o tom, jestli je fotografie pravá nebo ne. Na fotografii můžeme vidět zařízení s průstřelem ve tvaru tečky uprostřed displeje nahoře. Rovněž má podle vzoru Xiaomi 12 Pro zakřivené okraje, které v dnešní době ztrácí na popularitě, takže to je možná další trochu překvapivou věcí. Z předchozích úniků víme, že 13 Pro bude vybaven 6,7palcovým OLED displejem od Samsungu, který nabízí rozlišení 2K a obnovovací frekvenci 120 Hz.Na fotce dále můžeme vidět kódové označení „Nuwa“ s číslem modelu 2210132C, ke kterému Xiaomi 13 Pro zřejmě patří. Předchozí zprávy tvrdily, že kódové označení má znít „Fuxi“. To bylo zřejmě špatné, ale je možné, že uniklá fotografie není pravá, a tak se celá situace ještě změní.


Bude Vás také zajímat:


Osmijádrový procesor s taktem 3,0 GHz, který má pohánět Xiaomi 13 Pro, se zdá být neohlášeným mobilním procesorem Snapdragon 8 Gen 2. Na snímku můžeme vidět, že běží na Androidu 13 se softwarem MIUI 14. Má 12 GB RAM a podporuje až 3 GB virtuální RAM.

Jiné zprávy tvrdily, že Xiaomi 13 Pro bude mít v modulu fotoaparátu tři 50MPx fotoaparáty. Může mít jednočlánkovou baterii, která podporuje 100W kabelové nabíjení a 50W bezdrátové nabíjení. Je samozřejmé, že se toho ještě může hodně změnit. Do listopadu je času dost, proto berte tyto informace s nadhledem.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *