Sencor uvádí na trh první Full HD televizor se systémem VIDAA

Sencor
Zdroj: Sencor

Rychlost nového systému VIDAA, vybavení celou řadou oblíbených aplikací v češtině a velmi přívětivá cena dělají z chytrého Full HD televizoru Sencor SLE 40FS700TCS vhodného kandidáta do vaší domácnosti.

Nový chytrý FULL HD televizor Sencor SLE 40FS700TCS je vyladěný pro potřeby sledování moderních online videopůjčoven. Kromě obligátního vybavení všemi dostupnými tunery (DVB-T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S2) je v televizoru předinstalována celá řada aplikací, do kterých se stačí jen přihlásit.

Videopůjčovny Netflix, Disney+, Prime Video a aplikace pro každodenní používání, jako jsou Youtube, Voyo, Televize Seznam, SledovaniTV, Pohádky a Lepší.TV jsou doplněné moderní funkcí HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV). Celá řada do češtiny lokalizovaných aplikací tak usnadňuje přístup k v dnešní době tolik oblíbenému obsahu, oblíbeným seriálům a filmům.

Televizor Sencor SLE 40FS700TCS je prvním, který byl osazen moderním operačním systémem VIDAA, který se vyznačuje vysokou rychlostí ovládání a stabilitou fungování. Noví majitelé ocení také velmi praktické ladění kanálů, které systém VIDAA nabízí.

Za velmi dzajímavou cenu silná výbava

Za cenu 6 499 Kč nabízí SLE 40FS700TCS nadstandardní výbavu. Obrazovka s úhlopříčkou 100 cm (40“) ve Full HD rozlišení a s technologií D-LED zaujme kvalitním obrazem a praktickým pozorovacím úhlem 178°/178° (ve vertikální i horizontální rovině). Stejně kvalitní obraz tak budou mít všichni diváci, kteří se před televizor posadí.

Ve výbavě nechybí možnost připojení TV k internetu pomocí Wi-Fi a celá řada vstupů: 3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0, sluchátkový výstup 3,5 mm Jack. O zvuk se stará technologie Dolby Digital Plus prostřednictvím zabudovaných stereo reproduktorů s výkonem 2 x 8 W.

Ačkoliv si diváci na televizoru oblíbí zejména, během pár vteřin po zapnutí dostupné, aplikace videopůjčoven Netflix, Disney+ a Prime Video, televizor si poradí s přehráním celé řady audio i video formátů. Může tak sloužit jako plnohodnotné multimediální centrum domácnosti. Je pravdou, že po tomto inteligentním operačním systému už veřejnost volala.

První televizor s novým a rychlým operačním systémem VIDAA a úhlopříčkou 100 cm Sencor SLE 40FS700TCS je na českém trhu dostupný za 6 499 Kč.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *