Další společnost přešla od Google služeb na ty od Huawei

Google
Zdroj fotografie: LeEco

Společnost Huawei již dávno skončila s Google službami. Nyní má ve svých telefonech HMS, které jsou rok od roku lepší, ale bohužel se to prozatím Google službám nemůže rovnat. Jediné společnosti, které HMS používají jsou Huawei, Meizu a v některých případech i Honor. Nyní to vypadá tak, že se tato rodina rozroste o další společnost. Tou je LeEco, kterou v Evropě neznáme, protože se nachází pouze na čínském trhu. Právě tato společnost uvedla na čínský trh nový smartphone, který se jmenuje Y1 Pro+. Je to základní telefon s designovými prvky od Applu, ale softwarem od Huawei.

Google
Zdroj fotografie: LeEco

Nové zařízení se vyznačuje designem, který je zjevně hodně inspirovaný řadou Apple iPhone 14. Na přední straně vidíme ikonický výřez, zatímco na zadní straně nalezneme diagonální modul fotoaparátu, jež je čtvercového charakteru. Přijde nám zajímavé, že ačkoli se jedná o základní telefon, tak jeho design vypadá opravdu skvěle. Má tenké rámečky, což se v jeho třídě moc nenosí.

Google
LeEco Y1 Pro+ v různých barevných variacích / Zdroj fotografie: LeEco

Co se specifikací týče, tak zařízení má 6,5palcový LCD displej s rozlišením HD+. Uvnitř LeEco Y1 Pro+ najdeme pro nás netypický procesor UNISOC T610, který je spárován s 4 000mAh baterií, která podporuje standardní 10W nabíjení pomocí portu USB-C. Ve výřezu se nový smartphone chlubí 5MPx kamerkou, zatímco zadní modul má 8MPx primární zadní fotoaparát a sekundární objektiv.

Mezi další funkce patří 3,5 mm Jack pro sluchátka a již zmíněné mobilní služby Huawei. Zařízení je k dispozici v několika barevných variantách – Starlight White, Midnight Black a Starry Sky Blue. Cena nového zařízení začíná na pouhých 499 jüanech, což je přibližně 69 USD. To je cena za základní model v podobě 4GB + 64GB, mezitím, co 4GB + 128GB varianta stojí 599 jüanů, což je 84 USD. A nakonec nejdražší varianta 4GB + 256GB stojí 779 jüanů (111 USD).

S jeho dostupností v našich končinách nepočítejte. Nicméně, doufáme, že se časem k nám podívají ještě jiné značky s HMS.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *