Další střípek do skládačky ohledně GTA VI. Rockstar Games hledá na spolupráci dalšího specialistu

GTA VI
Autor: ThankYouFantasyPictures / Zdroj: Pixabay

Je samozřejmé, že fanoušci hry Grand Theft Auto se velmi těšili na oficiální oznámení hry GTA VI. A přestože hra zatím nebyla oficiálně představena, dočkali jsme se mnoha solidních úniků a zvěstí, které se jí týkají. Mezi nimi byla nejpozoruhodnější fáma o možném datu oznámení.

To v podstatě naznačovalo, že Rockstar Games brzy představí oficiální trailer GTA VI. Díky tomu ho komunita hráčů spatří v celé jeho kráse. Přesněji řečeno, naznačovala, že oznámení přijde „před 17. květnem„. No, už je to pár dní, co se tato zvěst objevila na internetu. A zatímco čekáme, až se „květnové oznámení“ konečně stane skutečností, Rockstar se rozhodl vypustit další informaci týkající se vývoje hry.

Grand Theft Auto VI dosáhlo velkého milníku ve vývoji

Jak informoval server Gamerant, společnost Rockstar nedávno vypsala výběrové řízení na režiséra dabingu. Ta se objevila na oficiálních stránkách Rockstar Games, což fanoušky utvrzuje v tom, že tým je se scénářem GTA VI hotov. Jak se v inzerátu uvádí, Rockstar Games hledá zkušeného režiséra, který má zkušenosti v oboru a bude odvádět skvělou práci.

Mezi povinnosti režiséra dabingu patří i provádění VO relací. Jedná se o „od obsahu hlavního příběhu až po obsah NPC“. Tato role také vyžaduje, aby režisér udržoval „nuance a kontinuitu herního vyprávění“. I když to ledacos naznačuje, tak je stále možné, že se tento nábor netýká konkrétně hry GTA VI. Dost možná se jedná například o GTA Online nebo jinou hru, na které Rockstar Games pracuje.

Pokud se budeme inspirovat předchozími díly, tak nás nyní může čekat odhalení traileru. A následně příští rok může dorazit hra samotná. Stejná situace nastala při příchodu GTA IV a GTA V. Rockstar Games nejprve zveřejnil trailer a do roka na trh dorazila hra samotná. Dá se předpokládat, že u nadcházejícího GTA VI to nebude jinak.

O to víc by dávalo smysl, že Rockstar nyní začíná naplno pracovat na dabingu. Přeci jenom rok není moc dlouhá doba na dabing, pokud vezmeme v potaz rozměry této hry. Navíc jak naznačily předchozí úniky, společnost Rockstar Games by mohla GTA VI vydat po částech. Dabing by tedy mohl být určen pro pozdější obsah. Mohl by být také určen pro další iteraci GTA Online. Ať už je to jakkoli, fanoušci doufají, že to povede k oficiálnímu oznámení Grand Theft Auto VI v blízké budoucnosti.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: dexerto.com

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *