GTA VI bude oznámeno stylově za pár týdnů. Blížící se schůzka investorů může znamenat velké věci

GTA VI
Zdroj: Take-Two

Úniky informací o očekávané hře Grand Theft Auto VI se objevují zleva i zprava. Zrovna nedávno jsme se dočkali neoficiálního teaseru od Rockstaru, který pokračoval slovy, že GTA 6 bude „navždy nezapomenutelným okamžikem“. A nyní se zdá, že hra je možná konečně na pokraji oficiálního oznámení.

Fanoušci série Grand Theft Auto čekají na odhalení hry nové generace již přibližně 10 let. Ano, GTA V bylo uvedeno na trh již v roce 2013! No a nyní se zdá, že by se čekání na GTA VI mohlo skutečně chýlit ke konci, protože podle úniku informací ve to skutečně vypadá, že Rockstar hru oznámí velmi brzy!

Rockstar pravděpodobně oznámí GTA VI ještě před nadcházející schůzkou s investory

Fanoušci hry Grand Theft Auto spekulují, že díky nadcházejícímu klíčovému rozhovoru s investory společnosti Take-Two vyjde najevo, že GTA VI bude mít brzy premiéru. A jak už asi tušíte, důležitá schůze s investory se má konat 17. května 2023. Od chvíle, kdy se tato spekulace objevila na veřejnosti, tak je na sociálních sítích v kurzu.

Navíc toto přesvědčení začalo získávat podporu i od mnoha dalších fanoušků GTA VI, kteří se podělili o to, jak jsou nadšení. A pokud by vás to zajímalo, tak spekulace na sociálních sítích pochází od uživatele Twitteru @mnm345X.

A není to jen on, kdo mluví o možnosti, že GTA VI bude oznámeno před velkou schůzí investorů. O podobný typ informací se v březnu podělil také Tez2, který je známým insiderem. Na GTAForums Tez2 napsal, že Rockstar možná ukryje teaser do nadcházející letní aktualizace Grand Theft Auto Online.

Tez2 dále spekuloval, že Rockstar možná oznámí GTA VI na 10. výročí vydání GTA V. To znamená, že Rockstar možná prozradí novinky o dalším titulu v rámci aktuální hry. To by byl skutečně kreativní přístup k oznámení titulu nové generace. Nesmíte však zapomínat, že všechny zde uvedené informace jsou čistě spekulativní. Nic není vytesáno do kamene, dokud to společnost Rockstar nepotvrdí.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gamerficial.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *