Dětská školní taška Huawei Smart Positioning nabídne LCD displej, IP67 a GPS lokalizaci

Huawei 9µm Smart Positioning Children’s Schoolbag / Zdroj fotografie: Huawei

Společnost Huawei představila novou školní tašku pro děti, kterou brzy uvede na domácí trh. Produkt s názvem Huawei 9µm Smart Positioning Children’s Schoolbag bude uveden na trh v nejbližší době. Věřte tomu, že tohle není žádná obyčejná školní taška, protože má některé výjimečné vlastnosti, které nenajdete v žádné jiné školní tašce.

Dětská školní brašna Huawei 9um Smart Positioning přichází s podporou funkce chytrého určování polohy, která zajišťuje, že rodiče mohou sledovat polohu svého dítěte i v situacích, kdy jim není dovoleno nosit do školy chytré telefony a chytré hodinky s GPS. Dodává se s Beidou a GPS s venkovní přesností až na 5m.

Školní taška také přichází s podporou ovládání aplikací a systémem HarmonyOS Connect. Poté, co je školní taška úspěšně připojena k aplikaci „Smart Life“ v mobilním telefonu, lze nastavit tři ochranné zóny: domov/škola/jiné. Rodiče mohou obdržet upozornění na zprávu, když batoh dítěte vstoupí a opustí stanovenou oblast, například když dítě vstoupí do školy.

Rodič má přehled o svém dítěti

Rodiče si zároveň mohou na svém mobilním telefonu zkontrolovat polohu školních tašek svých dětí. Vysokofrekvenční režim se každé 2 minuty přihlásí v pevném bodě, aby věděl, kde se dítě nachází v reálném čase, a historickou stopu lze uchovat po dobu až tří měsíců.

Co se týče ergonomie, 9um Smart Positioning Children’s Schoolbag má pětirozměrný design snižující zátěž. K dispozici je také design ramenního popruhu ve tvaru U, díky kterému ramenní popruh školní tašky lépe sedí na rameni a krku dítěte. Taška je prodyšná a polstrovaná, takže její nošení je pohodlnější.

Kromě toho je konstrukční řešení horizontální školní tašky o 6-7 cm kratší než výška běžné školní tašky. Konstrukce popruhu zajistí, že spodní část školní brašny nelze stáhnout pod pas, aby nedošlo k poškození pasu silou. Je tedy vhodnější pro děti do 135 cm.

Monitoring trasy školáka / Zdroj fotografie: Huawei

Huawei učivo ochrání před deštěm

Snad nejvýraznějším prvkem na těle nové brašny je 1,54palcový prachotěsný a vodotěsný displej pro zábavu s krytím IP67, který dokáže nastavit rozvrh hodin, elektronické podpisy, tematické hodiny atd. Rodiče mohou sledovat všechny rozvrhy hodin z mobilní aplikace. Plán na další den lze také automaticky aktualizovat každý den. To usnadní dítěti nebo rodiči výběr knih, které bude dítě následující den potřebovat.

Ačkoli produkt nebude ještě k dispozici, tak Huawei v současné době nabírá veřejné testery na své obchodní stránce Vmall, kteří dostanou příležitost získat chytrou školní tašku za 699 juanů ( 110 $ – 2400 Kč ). Samozřejmě, až se dostane do prodeje, cena bude mnohem vyšší, ale zatím není známo, kdy bude samotný prodej spuštěn.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: saltynewsnetwork.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *