Huawei uvedl nový chytrý náramek Band 9

Huawei
Zdroj: Huawei

Huawei vyrábí mnoho elektroniky – sluchátka, hodinky, telefony, tablety a také náramky. Bohužel v rámci náramků nikdy nebyl tak populární jako Xiaomi. Nicméně, i přesto se čínský gigant nevzdává a pravidelně nám každý rok přináší nový model svého náramku. Rok 2024 není výjimkou, a my se tak dočkali Band 9, který vychází z podoby svého předchůdce. Nové zařízení poskytne uživateli základní funkce, bez kterých by se v dnešní době neobešel.

Huawei Band 9 zůstal u praktického obdélníkového tvaru společně se zaobleným displejem a bočními tlačítky. Dle specifikací je docela lehký a tenký, a to z toho důvodu, že váží pouhých 14 gramů a měří 8,9 mm. Má 1,47palcový AMOLED displej, který disponuje ochranou do 5 ATM. Pokud si pečlivě vybíráte barvu, tak i v tomto Huawei nezklame, jelikož je náramek dostupný rovnou v pěti barevných variacích.

Chytrý náramek je dostupný v modré, žluté, růžové, bílé a černé barvě. Čínská společnost navíc uvádí, že Band 9 má příjemný fluoroelastomerový pásek, který je šetrnější k pokožce než ostatní typy pásků. Jenom modrá edice vybočuje z normálu, jelikož má klasický tkaný nylonový pásek. Pro milovníky zdraví si Huawei připravil více než 100 sportovních režimů. O komplexní sledování spánku se zase postará TruSleep 4.0, které uživateli poskytne podrobné údaje o fázích spánku a jeho samotné efektivitě.

Huawei uvádí, že náramek vydrží až 14 dní bez nabíjení při běžném používání a 9 dnů při náročnějším používání. Samotný náramek se nabije z 0 na 100 % za pouhých 45 minut, což je v podstatě jeden díl nějakého seriálu. V rámci konektivity Band 9 podporuje nejnovější Bluetooth 5.3 s tím, že je kompatibilní s telefony Android s verzí 9.0 a výše. Dále je ještě kompatibilní s iPhony s verzí iOS 11.0 a výše. Všechny údaje o svém zdraví přehledně uživatel najde v aplikaci Zdraví, která je přímo od Huawei.

Huawei nové zařízení představil prozatím pouze v Malajsii. Oficiální cena ještě není známá, i když se jí pravděpodobně dočkáme v rámci pár dní. Rovněž není jisté, jestli se nový chytrý náramek podívá na náš trh. Nicméně, vzhledem k tomu, že Band 8 u nás dostupný je, tak můžeme očekávat, že i Band 9 se k nám podívá.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, timesbull.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *