Dodávky nositelných zařízení Huawei přesahují 100 milionů kusů

Huawei Watch GT2
Hodinky Watch GT2 / Autor fotografie: Adam Vilkus

Dnes na konferenci Sports Health Innovation Technology Communication, Zhang Wei, generální ředitel společnosti Huawei Sports Health a prezident produktové řady Huawei Terminal Business Smart Wear, řekl, že do konce roku 2021 kumulativní celosvětová dodávka nositelných zařízení společnosti čínské společnosti pouze stoupala. Přesáhla neuvěřitelných 100 milionů dodaných kusů. Dále prozradil, že celkový objem aktivních nositelných zařízení společnosti k dnešnímu dni přesahuje 350 milionů kusů.

V současné době čínský výrobní gigant spolupracuje s více než 80 světovými výzkumnými institucemi. Podle údajů analytické společnosti Canalys dosáhly celosvětové dodávky nositelných zařízení v roce 2021 193 milionů kusů, což představuje meziroční nárůst o 4,3 %. Vlivem zahraniční politiky a oddělení Honoru klesl podíl Huawei na trhu o téměř 7 % a jeho dodávky meziročně klesly o 40 %. Přesto společnosti stále patří třetí místo. Na trhu pevninské Číny je Huawei na prvním místě s tržním podílem 30 %.Kromě toho Zhang Wei uvedl tři projekty, na které se chce čínský gigant zaměřit v budoucnu v rámci zdraví. Mezi tyto projekty patří výzkum hladiny cukru v krvi, zdraví plic a zdraví ve vysokých nadmořských výškách. Nicméně, nám i He Gang něco poodhalil v jeho tweetu. V tweetu napsal „Zatím byl Huawei TruSeen™ ve vývoji. Technologický výzkum probíhá již více než 7 let. Integruje inovativní technologii a sílu výzkumu a vývoje Huawei Sports Health Science Laboratory a Huawei Global Research Institute. Od verze 1.0 do 5.0+ dosáhl inovativních průlomů v hardwaru, algoritmu a návrhu procesů při měření. Jeho přesnost se stále zlepšuje. Náš hardware, software a služby se budou i nadále zlepšovat.

Kromě neustálého vylepšování základních detekčních schopností, jako je srdeční frekvence, kyslík v krvi a krevní tlak. Nám Huawei přinese nové poznatky v oblasti výzkumu krevního cukru, plicních funkcí a kontroly zdraví ve větší nadmořské výšce.“ Nuže, vypadá to, že se máme opravdu na co těšit. Je úctyhodné, že čínský výrobní gigant nezanevřel na své zákazníky, i když teď čelí poklesu v oblíbenosti. Doufejme, že to tak bude i nadále, a není to jen krátkodobý stav.

Tento rok jsme se dočkali hodinek řady Watch GT 3 Pro. Ty umí měřit EKG, srdeční tep a monitorovat nepřetržitě kyslík v krvi.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *