Dostaňte maximum z chytrých funkcí hodinek HUAWEI WATCH FIT 2

HUAWEI WATCH FIT 2 / Zdroj fotografie: Huawei
Model WATCH FIT 2 / Zdroj fotografie: Huawei

Když se chytré hodinky poprvé objevily na scéně, zdálo se, že jsou výhradní doménou fitness fanatiků nebo technologických expertů. Ale jak se technologie vyvíjela a chytré hodinky se stále více podobaly chytrému telefonu umístěnému na zápěstí a stávají se nezbytností pro všechny, kteří chtějí být více ve spojení v rušném a rychlém světě. HUAWEI WATCH FIT 2 jsou ideální volbou pro každého, kdo je připraven vyměnit analogové hodinky za chytré zařízení a využívat funkce pro sport, fitness i komunikaci.

Přizpůsobitelný design

Dávno pryč jsou velké a neskladné chytré hodinky z doby před deseti lety. HUAWEI WATCH FIT 2 jsou tenké a lehké a dobře sedí na zápěstí. Zaoblený obdélníkový 1,74palcový AMOLED HD displej HUAWEI FullView je dostatečně velký na to, aby na první pohled zobrazil každý detail. 336 PPI a rozlišení 336 x 480 pixelů nabízí živé barvy s výjimečnou čistotou.

Ciferník si můžete přizpůsobit svému stylu a osobnosti. Můžete si vybrat z bohaté nabídky ciferníků v různých stylech a barvách; nebo je k dispozici dokonce ciferník One-hop, který vám umožní jedním klepnutím přenést oblíbené fotografie z chytrého telefonu do chytrých hodinek a pochlubit se tak svými vzpomínkami na zápěstí.

Komunikace nikdy nebyla snadnější

Chcete přijmout hovor, ale máte plné ruce práce? Nemusíte se bát – HUAWEI WATCH FIT 2 jsou nyní kromě mikrofonu vybaveny i reproduktorem. Hovory můžete přes Bluetooth přesouvat ze svého chytrého telefonu do chytrých hodinek, takže můžete komunikovat na cestách, ať jste kdekoli.

V aplikaci HUAWEI Health si také můžete přidat často používané kontakty, abyste mohli snadno volat svým blízkým. Pokud nemůžete hovor přijmout, jediným klepnutím pošlete přizpůsobenou zprávu.

Model WATCH FIT 2 / Zdroj fotografie: Huawei

Bezvadné sportovní výkony

Model WATCH FIT 2 vám pomůže posunout trénink na vyšší úroveň. Má 97 tréninkových režimů, pro vše od běhu a plavání až po tanec, skipping a zimní sporty – takže ať už se hýbete jakkoli, WATCH FIT 2 vám na této cestě pomůže. Novinka potěší běžce. Animovaný a zvukový trenér vám pomůže při tréninku, který je k dispozici v 7 běžných tréninkových režimech, včetně venkovního běhu, běhu v hale, venkovní jízdy na kole, jízdy na kole v hale, plavání v bazénu, plavání v otevřené vodě a skákání přes švihadlo, a poskytne vám snadno sledovatelné ukázky, které vám pomohou zvládnout každý pohyb. Chytré hodinky vám také mohou vytvořit běžecký program na míru. Plán se pak v průběhu času aktualizuje podle toho, jak se váš běh zlepšuje, takže je pro vás stále výzvou ke splnění nových cílů.

Hodinky HUAWEI WATCH FIT 2 jsou také vybaveny indexem běžeckých schopností (RAI) společnosti Huawei, který analyzuje výšku, věk, hmotnost, kondici a běžecké zkušenosti uživatele a vytváří tréninkový plán na profesionální úrovni.

Vylepšená GPS zvyšuje přesnost, zejména sledování mezi vysokými budovami ve městě, protože betonová džungle může u jiných trackerů snížit přesnost GPS. To znamená, že pro přesné měření se běh již nemusí omezovat pouze na otevřené prostory.Vylepšené sledování zdravotního stavu

Zdraví je víc než jen fitness, a proto WATCH FIT 2 nabízí také komplexní funkce monitorování zdraví, které vám pomohou udržet se v dobré kondici uvnitř i navenek. Vylepšená funkce HUAWEI TruSeen™ 5.0 přesně monitoruje srdeční tep a SpO2, což může být užitečné při celé řadě zdravotních potíží nebo pro předcházení jiným. 

Zařízení také dokáže sledovat a předpovídat váš menstruační cyklus, takže budete vždy připraveni.  Funkce monitorování spánku vám pomůže snadněji usnout a analyzuje vaši tepovou frekvenci, abyste věděli, kdy je optimální čas na ranní probuzení. Dokáže rozpoznat šest různých druhů potíží se spánkem a nabídne vám personalizované návrhy, díky kterým je můžete překonat, a pomůže vám tak dobře si odpočinout.

Užijte si nejen letní měsíce s HUAWEI Watch FIT 2

Všechny tyto sportovní funkce jsou zabaleny v jedněch tenkých, stylových, chytrých hodinkách. Získejte i vy ty své a přesvědčte se na vlastní kůži. V prodeji jsou od 20. června ve verzi Active za 3 499 Kč a ve verzi Classic za 3 999 Kč.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Svět Huawei, gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *