Držte se! Známe datum odhalení nových skládacích telefonů od Samsungu

Samsung
Samsung Galaxy Z Flip 4 / Zdroj fotografie: Samsung

Podle úniku z minulého měsíce se bude konat důležitá akce Samsungu poslední týden v červenci. A teď už známe i přesné datum, se kterým přišel leaker přezdívající se Chosun. Na akci se dočkáme rovnou dvou nových skládacích zařízení a to přesně Samsungu Galaxy Z Fold 5 a Samsungu Galaxy Z Flip 5.

Fanoušci napříč celým světem se už nemůžou dočkat, jelikož jihokorejský gigant naprosto dominuje na trhu se skládacími telefony. Tento rok už bude představovat svou pátou generaci zařízení Fold, která se zavírají jako kniha s tím, že každým rokem je stále populárnější.

Podle nejnovějších zpráv má v plánu jihokorejská společnost uspořádat 26. července slavnostní představení, na kterém představí své skládací telefony. Minulý rok byla zařízení Z Fold 4 a Z Flip 4 oznámena 10. srpna, takže tento rok se představení dočkáme o dva týdny dříve. Oficiálně nevíme, z jakého důvodu to tak je. Nicméně, dá se předpokládat, že to je kvůli Applu a jeho iPhonům tak, aby Samsung měl dostatečnou mezeru mezi uvedením jeho skládacích zařízení a nové řady oblíbených telefonů s nakousnutým jablkem. Ty obvykle mají svou premiéru v září.

A další velkou změnou bude i místo konání akce. Ty bývaly ve Spojených státech, ale to už je letos minulostí. Tento rok by se mělo představení nových skládacích telefonů konat v Soulu v Jižní Koreji. V současné době k celé situaci nemáme žádné oficiální vyjádření a nepředpokládáme, že v nejbližší době vůbec budeme mít.

Dále bychom se na představovací akci mohli dočkat dalších produktů, jako je řada hodinek Galaxy Watch 6 nebo tabletů Galaxy Tab S9. Už nyní můžeme konstatovat, že hned po akci, na kterých byla představena vlajková řada smartphonů Galaxy S23, půjde hned o druhou největší akci Samsungu za tento rok. Trh se skládacími telefony neustále roste, a tak s novou řadou Samsung pouze potvrdí svou dominanci, kterou má již na většině trzích kromě toho čínského.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *