Elon Musk nevěrník? Údajně svedl manželku spoluzakladatele Googlu

Elon Musk
Elon Musk s logem Twitteru / Autor snímku: Mohamed Hassan / Zdroj fotografie: Pixabay

Elon Musk je muž mnoha tváří, jelikož je pořád ve zprávách a to z mnoha důvodů. Jednou to je kvůli Twitteru a pak kvůli SpaceX. Ale tentokrát se o něm budeme spíše bavit negativně, protože měl svést manželku svého kamaráda. Sexuální skandály ohledně Muska nejsou žádnou novinkou, ale tentokrát si zadělal na pěkný problém. Měl mít totiž poměr s manželkou Sergeje Brina, který je spoluzakladatelem Googlu. Nicméně, Musk tohle tvrzení vehementně popírá a tvrdí, že s jeho manželkou nic neměl.

Noviny Wall Streeet Journal uvádí, že Sergej Brin a Elon Musk již nejsou přátelé. Je to údajně z toho důvodu, že šéf Tesly měl poměr s Nicole Shanahan, která je právě manželkou již zmíněného Sergeje Brina.

Musk v jeho tweetu uvádí, že příběh je „totální bs“, což si můžeme volně přeložit jako nesmysl. Navíc tvrdí, že jeho přátelství s Birnem je neporušené. Dokonce spolu měli být před pár dny spolu na večerní párty. Nicole Shanahan novinám také nic nepotvrdila, takže pořád se jedná pouze o spekulace, se kterými přišly neznámé zdroje. Aféra měla být krátká, ale stala se. Brin již zažádal o rozvod čtyřletého manželství, a přestal se s Muskem bavit. Ten v jeho tweetu dodal, že se s Nicole viděl pouze dvakrát za tři roky mezi spousty lidmi, takže žádná romantika mezi nimi neproběhla.


Bude Vás také zajímat:


V celém příběhu mělo dojít ještě k jednomu zvratu, Sergej Brin uvedl, že on a jeho manželka žili v jednom domě, ale odděleně. Bylo tomu tak už i v době údajného poměru mezi Muskem a Nicole.

Ve snaze očistit své jméno Musk přidal další tweet, ve kterém stálo, že WSJ o něm a Tesle napsalo tolik nesmyslů, že už to přestal počítat. Uvidíme, jestli se k tomu v budoucnu vyjádří Nicole nebo ne, ale je to opravdu velký skandál. V prosinci téhož roku jsme už věděli, že Musk čeká s partnerkou Shivon Zilis dvojčata.

Paní Nicole Shanahan je podle jejího profilu na LinkedIn kalifornská právnička a zakladatelka právní technologické společnosti ClearAccessIP a nadace Bia-Echo Foundation. V současné situaci by při rozvodu mohla dostat jako vyrovnání až 1 miliardu dolarů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *