Extrémní zoom zamotal hlavu fanouškům Huawei. Jedná se o přiblížení z fotoaparátu Huawei P60 Pro?

Huawei P60 Pro
Autor: Lukáš Drahozal

Stejně jako ostatní vlajkové lodě, i vlajkové smartphony Huawei byly vždy skvělé již od prvního dne. Telefony Huawei dokáží při zoomování zatopit i té nejsilnější konkurenci. Například Huawei P30 Pro zcela změnil pravidla hry, když v roce 2019 debutoval s Periscope objektivem. Jen pro případ, že byste to nevěděli, Huawei byl první společností, která objektiv Periscope na smartphonu použila.

Ostatní výrobci se snažili o lepší přiblížení jejich fotoaparátu, ale Huawei měl vždy navrch. A to ani v případě několikanásobného zákazu ze strany americké vlády. Huawei na veletrhu MWC 2023 v Barceloně představil několik produktů. Očekávání, že se dočkáme oznámení řady Huawei P60, však postupně uvadají, protože po těchto zařízeních nejsou žádné známky.

Nicméně šéf divize Huawei Smart Devices BG He Gang se podělil o několik zajímavých ukázek fotoaparátů. Předpokládáme, že tyto vzorky fotoaparátu pocházejí z fotoaparátu Huawei P60 Pro. Gang sdílel tyto ukázky fotoaparátu přímo z Barcelony a na snímku je vidět, jak nový smartphone Huawei ukazuje své silné stránky, pokud jde o zoomování.

Snímek se zaměřuje na objekt v Barceloně, který je vztyčen vysoko na obloze a za nímž je krásně vidět měsíc. I přes jasné měsíční světlo vypadá zaostřený snímek stále úžasně a s čistými detaily. Po čtyřstupňovém zvětšení snímku jste mohli vidět i jasnější detaily textury a barvy. I po maximálním přiblížení si snímek zachoval spoustu detailů, což je u fotoaparátu chytrého telefonu docela překvapivé.Fotografie se nezaměřovala pouze na komunikační věž, ale také na Měsíc. Fotoaparát údajného telefonu Huawei P60 Pro dokázal objekt přiblížit s mnoha detaily a dokázal detailně zobrazit i Měsíc. Už jsme viděli mnoho fotografií se zvětšením Měsíce, ale s touto je zcela převyšuje. Detaily objektu a zároveň Měsíce vypadají na smartphone až příliš dobře.

Gang ve svém popisku trochu napověděl, že „Nový telefon dělá skvělé fotky“. I když se nezmínil o názvu tohoto konkrétního smartphonu, všichni tuší, že jediným vlajkovým telefonem, který od společnosti v současné době všichni očekáváme, je Huawei P60 Pro.

Datum oznámení telefonu Huawei P60 Pro

Mnozí spekulovali, že se společnost Huawei chystá oznámit tuto novinku na letošním veletrhu MWC 2023 v Barceloně. Zatím však není nic potvrzeno, protože Huawei o tom mlčí. Vzhledem k tomu, že se jedná o vlajkové zařízení, může si společnost dát s jeho propagací velmi načas. Zatím není venku žádné oficiální datum oznámení, ale budeme jej pozorně sledovat a podělíme se o podrobnosti, pokud dojde k nějaké formě oznámení ze strany čínské technologické společnosti.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *