Huawei odložil vydání Mate 50, aby konkuroval představení iPhone 14

Huawei Mate 50
Zdroj fotografie: Huawei

Huawei se ze všech sil snaží přinést s řadou Mate 50 spoustu překvapení. V posledních několika týdnech jsme dokonce i my slyšeli tisíce novinek o nových implementacích, které společnost provádí nad vlajkovým modelem. Je až neuvěřitelné, že doposud uniklo pouze pár drobných informací, ale nic velkého o smartphonu zatím nevíme.

Podle vyjádření známého bloggera FactoryDirectorShiGuan, měla vlajková loď Mate 50 přijít na trh začátkem tohoto roku. Společnost Huawei se chtěla postavit společnosti Apple, tak vydání odložila až na září, kdy vycházejí nejnovější jablečné smartphony.  

Možná se divíte, jak se Apple do toho všeho dostal. Podle vyjádření bloggera se čínský výrobce snaží ve všech směrech konkurovat Applu. Společnost iniciovala některé z nejlepších technologií v zařízeních Mate 50, aby se z něho stal jeden z nejlepších produktů pro chytré telefony na trhu.

Dříve Huawei za Applem pokulhával v hardwarovém aspektu. Ve srovnání s tím má čínský technologický výrobce o něco méně reaktivní hardwarové komponenty než Apple. Ale letos se věci pro společnost Huawei údajně obrátily.


Bude Vás také zajímat:


Nové technologie, lepší funkce

V rámci nejnovějšího vývoje společnost provedla nejen vylepšení v hardwarové části, ale také zlepšila zážitek ze softwaru pro své uživatele. Kromě toho zavedl také některé vysoce kvalitní technologie, jako je XMAGE, které posouvají fotografické dovednosti na novou úroveň.

Stručně řečeno, pokud se podíváme na řadu Huawei Mate 50, je plně způsobilá stát silným konkurentem pro nejnovější smartphony značky Apple.

Kromě těchto taháků blogger také uvádí, že společnost zahájila přípravu na záznam konference série Mate 50. A jak se říká, bude to velkolepá událost a přinese několik výhod pro Huawei.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: Huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *