Fanoušci GTA 6 objevili v oznámení Rockstaru narážku na datum odhalení traileru

GTA 6
Zdroj: Rockstar Games

Jeden z nadšenců hry Grand Theft Auto 6 odhalil potenciální stopu, která naznačuje datum vydání dlouho očekávaného traileru k připravované hře od společnosti Rockstar.

  • Oznámení traileru ke hře Grand Theft Auto 6 trhalo rekordy ve sledovanosti a sdílení příspěvku. Odráží to neutuchající popularitu a kulturní dopad této série.
  • Fanoušci spekulují o přesném datu vydání traileru na základě náznaků v oznámeních společnosti Rockstar Games, včetně možného vydání během prvního prosincového víkendu.
  • Ačkoli existuje několik možných termínů uvedení traileru, včetně 25. výročí založení společnosti Rockstar a předávání cen The Game Awards, skutečné vydání zůstává nejisté.

Před několika týdny společnost Rockstar Games vzbudila v hráčské komunitě pozdvižení, když oficiálně potvrdila, že začátkem prosince vydá první trailer na hru Grand Theft Auto 6. Absence konkrétního data však mnohé fanoušky zklamala. Jelikož je prosinec za rohem, někteří fanoušci si vzali za úkol analyzovat oznámení hry Grand Theft Auto 6 od společnosti Rockstar a hledat v nich potenciální náznaky, které by mohly odhalit přesné datum vydání.Posledních deset let fanoušci netrpělivě očekávali vydání hry Grand Theft Auto 6 od společnosti Rockstar Games. Očekávání vyvrcholilo 8. listopadu, kdy oznámení traileru ke hře GTA 6 trhalo rekordy a stalo se nejlajkovanějším a nejsledovanějším herním tweetem všech dob s více než 1,5 milionu lajků a 178 miliony zhlédnutí. Pozoruhodné je, že GTA 6 obsadilo první čtyři příčky nejlajkovanějších herních tweetů. Toto bezprecedentní očekávání odráží trvalý kulturní dopad série Grand Theft Auto a zdůrazňuje její schopnost zaujmout oddanou fanouškovskou základnu po delší dobu.

I přes zvýšené očekávání přiměla absence přesného data vydání traileru ke hře Grand Theft Auto 6 fanoušky k hledání vodítek. Vlákno na GTAForums odhalilo zajímavý postřeh týkající se italské verze oznámení. Člen fóra jménem MaxLogan upozornil na absenci výrazu „začátkem prosince“, který byl místo toho nahrazen výrazem „primi giorni di Dicembre“, což v překladu znamená „první prosincové dny“. Podle něj, když v Itálii někdo zmíní „první prosincové dny“, má pravděpodobně na mysli časový rámec mezi 3. prosincem a nejpozději 5. prosincem. V důsledku toho MaxLogan spekuluje, že by trailer mohl být představen během prvního prosincového víkendu nebo alespoň do úterý.

Je však důležité poznamenat, že tyto interpretace jsou založeny na pozorování fanoušků a nejsou dostatečně jisté. Vzhledem k tomu, že Rockstar 10. prosince slaví 25. výročí, spekuluje se, že by studio mohlo očekávaný trailer ke hře Grand Theft Auto 6 představit právě v den svého výročí. Dalším možným datem je The Game Awards 2023 7. prosince, což nabízí další pravděpodobnou příležitost pro uvedení traileru GTA 6. Alternativně je možné, že Rockstar zvolí pro odhalení traileru úplně jiný den.

Pokud jde o otázku, zda trailer doprovodí okno vydání hry Grand Theft Auto 6, vzhledem ke značné době, která uplynula od vydání GTA 5, je možné, že vývoj se blíží ke konci, pokud již nebyl ukončen. Zatímco nepotvrzené okno vydání v roce 2024 je v rámci možností, nic není v tuto chvíli vytesáno do kamene.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: dexerto.com, hitechglitz.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *