Honor 80 Pro+ bude malou revolucí. Nabídne 200MPx fotoaparát a 100W nabíjení

Honor 80 Pro+
Zdroj fotografie: HONOR

Honor už dříve slíbil, že zabere každý kousek místa, který Huawei postupem času na trhu chytrých telefonů zanechal. Jak slíbil, tak to Honor to dělá. Dělají vše, co by dělala společnost Huawei, kdyby na ně nebyl uvalen zákaz ze strany USA. Od základní třídy, střední třídy, vyšší střední třídy až po smartphony na úrovni samotných vlajkových lodí se snaží obsadit každý prostor. Chystaný smartphone Honor, konkrétně Honor 80 Pro+, se chystá zabrat další kousek na trhu se smartphony.

Některé podrobnosti o Honoru 80 Pro+ jsou již venku. Podle odhalených detailů se chystá smartphone Honor s AMOLED displejem a rozlišením 1,5K. Smartphone bude mít údajně také zahnutý displej.

Tato informace následně vedla mnoho lidí k domněnce, že chystaný smartphone bude skládací. Následující podrobnosti však také odhalily, že smartphone bude mít zakřivené pouze strany. To opět potvrzuje, že chystaný smartphone bude klasický rovný než skládací.


Nenechte si ujít:


Zároveň uniklé informace sdělují, že chystaný smartphone přijde s výkonným čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Procesoru bude zároveň asistovat 12 GB RAM, které podpoří jeho rychlost a výkon.

Ze všech podrobností, které o Honoru 80 Pro+ unikly, zaujme především to, že smartphone bude mít 200Mpx snímač hlavního fotoaparátu. Na trhu se již objevilo několik smartphonů, které byly uvedeny na trh se snímači s rozlišením 200 Mpx. Proto není překvapením, že se společnost Honor chce přidat mezi ně.

Další skvělou vlastností, která z tohoto telefonu udělá špičkovou vlajkovou loď, je rychlost nabíjení. Honor 80 Pro+ bude také vybaven možností superrychlého nabíjení o výkonu 100 W. Model Honor 80 Pro+ nepřijde na trh sám. Údajně přijde společně s klasickým modelem Honorem 80, který běží na Dimensity 1080. K dispozici bude také model Pro, který poběží na čipsetu Snapdragon 778G.

Řada Honor 80 se začne prodávat v Číně do konce roku. Výše uvedené specifikace jsou zatím jen několika málo podrobnostmi, které jsou známy. Jako vždy budeme dávat vědět o novinkách ve chvíli, kdy se objeví další konkrétní specifikace.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gsmarena.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *