Řada Honor 90 by mohla být uvedena na trh v květnu

Honor 90
Honor 80 Pro / Zdroj fotografie: Honor

Od doby, co je Honor samostatnou společností, tak si vede opravdu skvěle. Vydal již několik různých řad telefonů a takovým hřebem čínské společnosti bude nový skládací telefon, který bude konkurovat Samsungu Z Flip. Nicméně, ještě než k představení dojde, tak se 27. února na mobilním veletrhu v Barceloně dočkáme vlajkové řady Honor Magic5. Ta vypadá opravdu nadějně a dle uniklých specifikací můžeme říci, že bude dobrým nástupcem Magic4. Tři měsíce po nové vlajkové řadě bychom se mohli dočkat Honoru 90.

Abychom vám něco o této řadě připomněli, tak řada Honor 90 bude následovníkem řady Honor 80, která byla představena teprve v listopadu 2022 a pořád čeká na globální uvedení. V ní jsme mohli nalézt modely jako Honor 80, Honor 80 Pro a Honor 80 SE. Později společnost uvedla také na trh Honor 80 GT a Honor 80 Pro Flat. Všechna tato zařízení jsou ještě relativně nová, ale i přesto se už pracuje na nové generaci.


Nenechte si ujít:


Čínský tipster na čínské sociální síti Weibo uvedl, že nadcházející řada Honor 90 by mohla být v Číně uvedena do konce května. Uvádí, že se poučí z chyb svého předchůdce a přijde s klíčovými vylepšeními v oblasti fotoaparátu. Nová řada má údajně disponovat optickou stabilizací obrazu (OIS). Díky ní ve videu nebudete mít nevyžádané otřesy. Rovněž by mohlo být vylepšeno zpracování obrazu a schopnosti natáčení videa. Dále předpokládáme, že řada bude mít duální reproduktory. Na uniklém obrázku můžeme vidět dva velké kruhy, což s největší pravděpodobností značí design fotoaparátu.

Je otázkou, kdy se k nám řada Honor 80 dostane, pokud vůbec. V mých očích by už bylo lepší, kdyby se k nám dostala už rovnou řada Honor 90, která bude mít lepší specifikace a možnosti. Využíváte produkty od čínského giganta nebo preferujete jinou společnost? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *