Honor 80 se pomalu odhaluje. Jeho specifikace Vás posadí na zadek

Honor 80
Honor 70 v zelené barvě / Zdroj fotografie: Honor

Minulý týden jsme se od známého tipstera, Digital Chat Station, dozvěděli klíčové specifikace nejlépe vybaveného smartphonu řady Honor 80, kterým údajně bude Honor 80 Pro+. Nyní jsme se od toho stejného člověka dozvěděli předběžné informace o modelech Honor 80 a Honor 80 Pro. Řada Honor 80 dorazí jako nástupce řady Honor 70, které jsme se dočkali tento rok v květnu. Nutno podotknout, že se těšila poměrně dost velké popularitě.

Podle nejčerstvějšího úniku je model 80 údajně vybaven procesorem MediaTek Dimensity 1080. Má mít hlavní 64MPx fotoaparát s podporou 66W rychlého nabíjení. Verze Pro má mít na rozdíl od té základní procesor od Qualcommu, kterým konkrétně bude 778G. Má mít rovněž i lepší fotoaparát v podobě 108MPx hlavního snímače. Celou špičkou řady bude tvořit již zmíněný Honor 80 Pro+ s tím nejlepším od Qualcommu, co v tuto chvíli nabízí. Přijde se Snapdragonem 8+ Gen 1, hlavním 200MPx snímačem od Samsungu a podporou 100W rychlého nabíjení. Displej by rovněž neměl zahálet s kvalitou, protože má být AMOLED s 1,5K rozlišením. Jinými slovy zde máme zaděláno na vlajkovou loď, která úplně vlajkovou lodí být nemusí.


Bude Vás zajímat:


Na konec úniku tipster uvedl, že vrcholem celé řady Honor 80 bude design. Bohužel o něm nic moc nevíme, takže můžeme pouze spekulovat o tom, jak nové smartphony budou vypadat. Je pravděpodobné, že minimálně varianty Pro a Pro+ budou mít 12GB RAM a 256GB interní úložiště. Zbytek specifikací jako jsou podrobnosti o displeji, velikosti baterie nebo konfigurace fotoaparátu zatím neznáme. Prozatím neznáme ani datum uvedení na trh a cenu, ale dá se předpokládat, že celá řada bude představena koncem letošního roku. Další podrobnosti o nadcházející řadě od Honoru by se mohly objevit v příštích týdnech.

Co říkáte na tuto řadu vy? Přijde vám alespoň trochu zajímavá? Mě osobně překvapuje taktika Honoru, že od střední třídy se začíná odklánět do té nejvyšší. Uvidíme, kam povedou další kroky v budoucnu, ale myslím, že se máme na co těšit.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

2 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *