Honor představí prémiovou verzi své nadcházející vlajkové lodi

Zdroj fotografie: Honor

Podle posledních informací Honor údajně pracuje na řadě Magic 6 pro čínský trh. Ta se bude vyznačovat prémiovostí či kvalitními fotoaparáty a patřit do ní budou zcela jistě modely Magic 6, Magic 6 Pro a Magic 6 Ultimate. Dočkat bychom se jí měli už v lednu, takže Honor bude zápasit společně se Samsungem o pomyslného krále na trhu s vlajkovými telefony.

Jihokorejský gigant totiž rovněž plánuje uvedení své řady Galaxy S24 již příští měsíc. Nicméně Honor chce Samsung zřejmě opravdu překonat, a tak našel inspiraci u Huawei. Velice očekávaná řada nakonec možná dorazí i se čtvrtým telefonem, který bude zároveň nejvýkonnější ze všech. Konkrétně má jít o Porsche Design edici, kterou proslul Huawei u své řady Mate.

Osvědčený leaker Digital Chat Station uvádí, že se Magic 6 vyznačuje charakteristickým designem, který má čtyřzakřivený OLED displej s pilulkou, ve které jsou umístěny senzory a snímače. Podobnou pilulku můžete znát například z řady Huawei P40. Modul zadních fotoaparátů je téměř kruhový. Jeho rozložení kombinuje prvky z řady Magic 5 a zároveň ze skládacího telefonu Huawei Mate X5.

Nová zjištění můžou potěšit především fanoušky Porsche. To totiž dlouhodobě spolupracovalo s Huawei, a tak vyšlo několik telefonů s jeho přízviskem. Už od roku 2016 čínská společnost uváděla na trh různé vlajkové smartphony Mate. Nicméně od letošního roku Huawei svůj nejlepší model v řadě Mate pojmenovává RS Ultimate Design.

Honor zatím vše neprozradil

O řadě Magic 6 toho ještě moc nevíme, ale jisté je to, že má procesor Snapdragon 8 Gen 3. Pravděpodobně poběží na systému MagicOS 8.0 běžícím na nejnovějším Androidu 14. Zajímavě vypadá také podpora satelitní komunikace, kterou oplývají v dnešní době telefony jiných značek. Dostupnost v Česku a dalších zemích prozatím není jistá. Ale domníváme se, že Magic 6 dorazí i na náš trh vzhledem ke zkušenostem z minulých let.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, weibo.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 1

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *