HONOR ještě nemá dost. Během několika dní představí cenově dostupné smartphony.

Honor X8 / Zdroj fotografie: HONOR

Značka Honor zveřejnila pozvánku na prezentaci, která se uskuteční na konci tohoto měsíce. Konkrétní datum prezentace je 29. března a na akci budou oznámena nová mobilní zařízení. Letošní rok má být pro Honor klíčovým, bude zajímavé sledovat, jakým směrem se bude společnost ubírat. Je velmi pravděpodobné, že nám představý cenově dostupný smartphone.

Jaké konkrétní vychytávky Honor chystá, není uvedeno. Některé interní zdroje ovšem uvádějí, že společnost představí smartphony základní a střední třídy pro globální trh. Je pravda, že tyhle telefony jsou na našem trhu potřeba jako sůl, a Honor by si v tomto segmentu mohl ukrojit pořádné sousto.

Pokud tomu je skutečně tak, tak hovoříme o zařízeních řady X Series. Konkrétně jsou známy modely Honor X9 5G, Honor X8 a Honor X7. Smartphone Honor X8 (na prvním obrázku) byl již dříve představen v Číně. Disponuje procesorem Snapdragon 680, 6,7palcovým Full HD + (1080 × 2388 pixelů) displejem, 6 GB RAM a interním úložištěm o kapacitě 128 GB. Na přední straně je k dispozici 16 MPx kamera, na zadní straně je sestava čtyř kamer v konfiguraci 64 + 5 + 2 + 2 MPx.

O vlastnostech dalších dvou připravovaných zařízení v tuto chvíli bohužel nejsou žádné informace.

Pozvánka na prezentaci / Zdroj snímku: HONOR

Je možné, že součástí chystané prezentace budou i další gadgety. Honor na globálním trhu dlouho nepředstavil žádný tablet. Je tedy možné, že s novou generací cenově dostupných telefonů dorazí i tablety.

Cenově dostupné telefony jsou v posledních letech u Honoru problém. V současnosti tyto modely prakticky žádné nenabízejí, a jejich podíl na trhu je v tomto směru tedy výrazně oslaben. Pokud jsou tedy informace od interních zdrojů pravdivé, tak nám vývojáři z Honoru letos představí cenově dostupné smartphony, které můžou malinko zahýbat se zdejším trhem. Věříme tomu, že cenově dostupné smartphony budou od této čínské značky vyhledávaným zbožím.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *