Honor Magic4 Lite byl tiše uveden na trh se Snapdragonem 695

Honor 50 Lite
Model 50 Lite / Zdroj fotografie: Honor

Většina čínských fanoušků upírá zrak na brzké uvedení Honoru Play 6T, ale myslím, že by za jejich pozornost mohl stát i nový model od Honoru v podobě Magic4 Lite. Nicméně, samotný smartphone není novým zařízením. Spíše se jedná o rebrandingovaný Honor X30 potažmo Honor X9 5G.

Cena Honoru Magic4 Lite ještě nebyla zveřejněna, ale barevné varianty známe. Ty jsou přesně tři a vypadají docela vkusně. Tou první je Ocean Blue (modrá), další je Midnight Black (černá) a tou poslední Titanium Silver (šedá). Kupodivu je v současné době k dispozici pouze ve Francii a o jeho dostupnosti zatím nevíme absolutně nic.

Nejnovější smartphone od Honoru se může pyšnit stejným designem jako Honor X30. Má 6,81palcový IPS displej, ve kterém je uprostřed nahoře průstřel pro 16MPx selfie kamerku. Okraje jsou pochopitelně rovné a velice úzké, ale i přesto je stále hodně patrná brada. Co se dále týče displeje, tak ten vás svou 120Hz obnovovací frekvencí společně s FullHD+ rozlišením určitě neurazí.

Honor Magic4 Lite
Honor Magic4 Lite v modrém provedení / Zdroj fotografie: Honor

Na samotných zádech nalezneme kruhový modul fotoaparátu, který má v sobě hned 3 snímače z nichž jsou 2 zcela zbytečné a nudné. Jak už jistě tušíte, tak se jedná o makro snímač společně s tím pro rozmazání pozadí. Oba dva mají 2 MPx a jsou zde zcela reduntantní. Tím jediným užitečným je hlavní snímač, který má 48 MPx. Uvnitř samotného zařízení nalezneme procesor Qualcomm Snapdragon 695, který je spárován s 4 800mAh baterií. Ta, jak už je poslední dobou zvykem podporuje 66W nabíjení.

Doufám, že se Honoru Magic4 Lite dočkáme i na našem trhu, až na ty fotoaparáty vypadá opravdu zajímavě a s fajn cenovkou by to klidně mohl být i trhák v mých očích. Poslední krok už je pouze na Honoru.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *