Honor vyvíjí nový špičkový displej pro skládací telefony

Honor
Honor Magic Vs / Zdroj fotografie: Honor

Trh se skládacími smartphony neustále roste. Čím dále více společností se na něj začíná soustředit. Mezi ně patří Samsung, Huawei, Honor, vivo či Motorola. Dokonce i Apple by mohl příští rok představit iPad se skládacím displejem, čímž by následoval Samsung, který už možná skládací tablet představí letos. Honor moc skládacích smartphonů neuvedl, ale i přesto pracuje na něčem velkém, co by mohlo trh se skládacími telefony změnit.

V roce 2019 byl Honor těžce zasažen americkým embargem na Huawei, protože byl jeho dceřinou společností. Bohužel výroba jeho smartphonů byla odsunuta, protože všechny snahy a zdroje byly přesměrovány na Huawei. Celá situace se změnila po prodeji Honoru s tím, že čínský výrobce znovu vstoupil na trh. Jakmile byly jeho vazby s Huawei definitivně přerušeny a společnost již nebyla pod embargem, tak rychle obnovila práci na nových telefonech. A to i těch skládacích, na které se čínská společnost začala zaměřovat.

V nedávném rozhovoru Zhao Ming, generální ředitel společnosti Honor, odhalil některé ambice společnosti na trhu se skládacími telefony. Prohlásil: „Honor vytvoří nejlepší skládací telefon, který nebude mít konkurenty.“ Honor si klade za cíl vytvořit skládací telefony jako je Magic Vs a postavit je proti špičkovým vlajkovým zařízením, jako je řada Samsung Galaxy Fold.“ Mnoho lidí skládací telefony považuje za praktické, ale to je docela dost diskutabilní. To především z toho důvodu, že jsou těžké a hodně „tlusté“. Rovněž se i brzy může zničit pant, i když společnosti často uvádí, že by měl vydržet až stovky tisíc zavření.

Věříme tomu, že by čínský výrobce mohl představit displej, u kterého by uprostřed nešla vidět žádná promáčklina. To je dost velkým problémem, který může mnoho lidí odradit od koupi. Jste fanoušky skládacích telefonů nebo spíše preferujete klasiky? Dejte mi to vědět do komentářů.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *