Honor Magic 6 Pro unikl na veřejnost. Na první pohled si ho spletete s nejnovějším iPhonem

Honor Magic 6 Pro
Zdroj: Svět Huawei

Honor Magic 6 Pro byl spatřen na veřejnosti, což nám umožňuje nahlédnout do jeho nového designu. Snímky s novým modelem od Honoru rychle kolují po internetu. Proto máme tu možnost se na ně podívat v plné kráse.

Nejvýraznější změnou v designu Magic 6 Pro je výřez ve tvaru pilulky, který byl přesunut z levého rohu obrazovky do středu. Očekává se, že ve výřezu bude umístěn stejný 12Mpx ultraširokoúhlý selfie fotoaparát a 3D kamera jako u modelu Magic 5 Pro.

Nastavení zadního fotoaparátu je kvůli maskovacímu pouzdru špatně viditelné, ale můžeme vidět jednu čočku fotoaparátu, LED blesk a dva senzory. Vzhledem k velikosti maskování celého foto modulu si myslíme, že Honor opět zachová kulatý tvar. Navíc si to nemyslíme pouze my, ale celá řada dřívějších úniků to naznačuje také.

Dřívější spekulace uvádějí, že Magic 6 Pro si zachová kulatý modul fotoaparátu se třemi kamerami, včetně 3D hloubkového snímače ToF a LED blesku.

Honor Magic 5 Pro byl uveden na trh v březnu letošního roku, takže je zajímavé, že Honor Magic 6 Pro může být vydán dříve, než se očekávalo. Očekáváme, že společnost Honor vydá tři modely řady Magic 6: Honor 6, Honor 6 Pro a Honor 6 Ultimate. Všechny tři modely budou pravděpodobně poháněny připravovaným čipsetem Snapdragon 8 Gen 3.

Řada Honor Magic 6 bude údajně uvedena na trh před čínským svátkem jara 2024, což naznačuje, že by mohla být uvedena na trh koncem ledna nebo začátkem února.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: thetechoutlook.com, huaweicentral.com

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hodnocení: 5

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *