Honor útočí na vrchol? Unikl záhadný telefon se skvělými specifikacemi

HONOR
Zdroj: Honor

Unikl záhadný telefon od společnosti Honor. Představí jej společnost už 27. února ve 13:30 SEČ v Barceloně na plánované konferenci? K tomu jsme odpověď od výkonného ředitele Honoru, Tonyho Rana, nedostali. Ten pouze upozornil na časový rámec pro vydání skládacího Honoru Magic Vs, kterým je první kvartál tohoto roku.

Je tedy možné, že se nedočkáme pouze vlajkové řady Magic5, o které se mluví už několik měsíců. Nový Magic Vs jistě ohrozí dominanci Samsungu Z Flip v globálním ohledu díky nádhernému designu a zajímavým specifikacím. Řada Honor Magic5 však zase bude přímým konkurentem řady Galaxy S23.

Podle toho, co naznačuje nedávný únik, tajemný telefon zacílí na trh střední třídy. Předpokládá se, že přijde s novou čipovou sadou od Qualcommu a vylepšenými funkcemi. Nový smartphone od Honoru bude údajně mít Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1. Qualcomm vydal tento čipset spolu s 4 Gen 1 již v září 2022. A ačkoli už uběhla dlouhá doba od jeho vydání, tak stejně Snapdragon 6 Gen 1 není ještě v žádném telefonu. Nový Honor by tedy mohl být vůbec tím prvním na světě, a to ve střední třídě a i celkově.


Nenechte si ujít:


Nicméně to není vše, co jsme se o smartphonu dozvěděli. Únik dále naznačil, že telefon bude vybaven OLED panelem s výstřelem uprostřed nahoře. Kromě toho sdílená fotografie naznačuje, že nový telefon bude mít zakřivené okraje, čemuž se v dnešní době už mnoho výrobců vyhýbá. Zařízení bude disponovat 256GB úložiště a 12GB RAM. A jako vrchol bude mít 6000mAh baterii, která v kombinaci s novým procesorem může vydržet celé dny. Každopádně můžeme také předpokládat to, že zařízení bude tlustší než jiné telefony.

Více informací v tuto chvíli nemáme, ale nevězte hlavu. Leaker nakonec uvedl, že telefon už je ve fázi dokončování, takže by mohl spatřit světlo světa již brzy.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *