HONOR Magic6 Lite dosáhl nejvyššího světového hodnocení za výkon a kvalitu baterie

HONOR Magic6 Lite
Zdroj: Svět Huawei / Lukáš Drahozal

Značka HONOR, přední světový dodavatel chytrých zařízení, s hrdostí oznamuje, že HONOR Magic6 Lite byl celosvětově oceněn za výjimečný výkon baterie. Chytrý telefon HONOR Magic6 Lite, který v sobě dokonale kombinuje pokročilé technologie a design zaměřený na uživatele, získal prestižní ocenění Gold Label od společnosti DXOMARK za vynikající výdrž baterie.

HONOR Magic6 Lite je vybavený výkonnou baterií o kapacitě 5300 mAh, která je mimořádně odolná. Podle společnosti DXOMARK zajišťuje uživatelům na jedno nabití až 21 hodin přehrávání videa, 12 hodin hraní her nebo 13 hodin prohlížení sociálních sítí. Tato pozoruhodná výdrž baterie zvládne i více než 3 dny při středně náročném používání a téměř 2 dny intenzivní práce, hraní a zábavy. Používání smartphonu je díky tomu ještě bezstarostnější.

HONOR Magic6 Lite
Zdroj: Honor

Kromě dlouhé výdrže se baterie modelu Magic6 Lite vyznačuje mimořádnou odolností a zachovává si 80 % své kapacity i po 1000 nabíjecích cyklech. To ji staví do pozice jedné z nejodolnějších baterií chytrých zařízení na trhu a nabízí tak příslib dlouhodobě udržitelného výkonu.


Nenechte si ujít naši recenzi:


Tento chytrý telefon má moderní 6,78palcový zakřivený displej AMOLED s ultračistým rozlišením 1,5K, s 1,07 miliardou barev a 100% barevným gamutem DCI-P3, který uživatelům poskytuje živý a pohlcující zážitek ze sledování. Zakřivený displej AMOLED s frekvencí 120 Hz doplňuje struktura s mezerami o velikosti mikronů, která zajišťuje odolnost vůči pádu v rozsahu 360°. Tato novinka je další ukázkou závazku společnosti HONOR zaměřovat se na odolnost a kvalitní uživatelské zážitky.

HONOR Magic6 Lite není jen špičkou v oblasti výkonu baterie. Je důkazem toho, že se značka HONOR oddala inovacím, designu zaměřenému na uživatele a staví se zodpovědně vůči životnímu prostředí. Značka HONOR pokračuje v rozšiřování své celosvětové působnosti a je i nadále odhodlána přinášet uživatelům po celém světě špičkové technologie a zajišťovat jim přístup ke smartphonům, které nejen splňují, ale i překonávají jejich každodenní potřeby.

Konkurence

Honor to nebude mít vůbec jednoduché. Na našem trhu se proti němu postaví například Vivo X80 Lite, který svojí kvalitou fotoaparátu překvapil. Dalším silným oponentem bude Samsung Galaxy A54 5G, který patří do stálice kvalitních smartphonů ve střední třídě. Posledním zajímavým hráčem, který se postaví proti modelu Magic6 Lite bude Oppo Reno10 5G. Ten nabízí zajímavé parametry, ale na druhou stranu nemá tak skvěle odladěný fotoaparát.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: dxomark.com, gsmarena.com

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *