Honor MagicBook 2022 nám nabídne 20 hodinovou výdrž baterie

Honor MagicBook 2022 přijde brzy na náš trh
Zdroj fotografie: Honor

Honor již dříve uváděl, že časem přenese svůj vlastní operační systém MagicOS na stolní počítače se systémem Windows. A opravdu jsme se toho dočkali, jelikož nadcházející nejnovější Honor MagicBook společnosti s tímto systémem opravdu přijde. Celým názvem se systém jmenuje MagicOS pro Windows. Nabídne nám čistší vzhled, vylepšenou výdrž baterie a bezproblémovou integraci s dalšími notebooky a smartphony společnosti Honor. Tohle je zatím jen to, co se k nám dostalo oficiální cestou, můžeme tedy předpokládat, že se to bude týkat i tabletů či jiných zařízení společnosti Honor.

Notebooku bychom se měli dočkat již dnes, tedy 16. května. Bude představen v Pekingu o půl třetí odpoledne tamního času. Jak jsem již zmínil, bude to první notebook se systémem MagicOS pro Windows. Společnost nám tohle datum sdělila přes svůj oficiální Weibo účet, což je čínská sociální síť. Honor nám v jeho příspěvků uvádí, že Honor MagicBook 14 2022 bude mít přímo výjimečnou výdrž, protože bez nabití vydrží až 20 hodin. To je na notebook opravdu obří číslo, takže je otázkou, v čem všem nás Honor omezí, aby tohle tvrzení bylo pravdivé. Jediný další notebook s touto výdrží je nejnovější MacBook od Applu, ale ten má zas na druhou stranu čip M1, kterému se jen stěží něco dokáže vyrovnat. Tento fakt jen podtrhuje to, jak moc je tvrzení od Honoru odvážné.

Tento výjimečný výkon bude mít nejnovější MagicBook údajně díky MagicOS pro Windows, který bude mít funkci OS Turbo. S funkcí OS Turbo mají být nové notebooky lépe optimalizovány pro energetickou účinnost. Společnost tvrdí, že nadcházející zařízení dokáže snížit spotřebu energie až o 2x více procent, a to jen díky optimalizační funkci OS Turbo.

Z různých úniků víme, že hardware by měl u Honoru MagicBook 14 2022 být tvořen procesory Intel Core i5 a i7 12. generace, která je tou nejnovější. Grafickou kartou by zde měla být Nvidia MX550 nebo Nvidia RTX 2050 v závislosti na tom, kolik peněz budete chtít utratit. O dostupnosti zatím nepadlo ani slovo, ale vzhledem k tomu, že Honor jeho notebooky vydává i u nás, tak věřím tomu, že bychom se ho v Česku mohli dočkat.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *