Honor představí vlastní revoluční čip

HONOR
Honor Magic Vs / Zdroj fotografie: Honor

Není tomu dávno, co jsme se dozvěděli o tom, že Honor chce ovládnout trh smartphonů s novými příchozími řadami Honor Magic Vs a Honor Magic5. A zdá se, že to není všechno, jelikož čínská společnost začala podnikat první kroky k tomu, aby představila síťový čipset. Ten ponese název Honor C1 RF a vše se o něm dozvíme už 6. března.

Revoluční síťový čipset C1 RF má za cíl zlepšit konektivitu sítě a posunout mobilní připojení na ještě vyšší úroveň. Podle Honoru vám nový čipset umožní mít silný signál i oblastech, kde jste dodnes měli signál špatný. To může znamenat, že už nikdy neuvidíte hlášku „žádný signál“. Podle informací od Honoru má nový čipset optimalizovaný algoritmus, který má za úkol lépe zvládat slabý signál.

Pokud máte pocit, že se vás tohle netýká, tak se někdy zkuste podívat na sílu svého signálu ve výtahu a poté, co z něj vyjdete. Možná budete překvapeni, ale signál se vám výrazně zvýší. A přesně vůči tomuto má být nový čip od Honoru imunní. Představitelé Honoru dále uvedli, že C1 RF bude první samostatně vyvinutý čip pro vylepšení signálu u smartphonů. S jeho zavedením by se měl výrazně zlepšit zážitek ze síťové komunikace, mezi kterou spadá i používání dat. Bohužel prozatím nemáme žádné informace o tom, jaké zvýšení výkonu nový procesor opravdu nabídne.

Čínský gigant věří tomu, že novinka posune zážitek z 5G na novou úroveň. A také to znamená, že společnost bude moci porovnat výkon se smartphonem s obyčejným 5G a tím 5G s čipem C1 RF. Je málo pravděpodobné, že nadcházející Honor X9a přijde s tímto novým čipem, i když by to bylo skvělé.

Uvidíme, kdo čip od Honoru bude jako první využívat, ale nepřekvapilo by mě, kdyby tou společností byl Huawei. Ten má z minulosti na něj velké vazby, a tak by byla logická dohoda i v tomto směru.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:, ,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *