Honor představil nový model Magic6 Ultimate se Snapdragonem 8 Gen 3

Honor
Zdroj: Honor

Honor začal být poslední týdny aktivní na trhu s prémiovými produkty, s čímž souvisí uvedení nové vlajkové řady Magic6. Ta ještě do včerejška disponovala nejlepším modelem Pro, ale to se změnilo. Jelikož právě včera čínský gigant představil svá nová zařízení, včetně Magic6 Ultimate. To byl takový zlatý hřeb celé akce s tím, že na ní Honor představil ještě nový náramek, hodinky či reproduktor vytvořený ve spolupráci s Marvelem. Technologičtí nadšenci tedy měli o zábavu postaráno.

Zbrusu nový smartphone běží na procesoru Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, který spolupracuje s 16GB RAM a až 1TB interním úložištěm. Takové specifikace jasně poukazují na to, že nový Ultimate bude soupeřem pro Samsung Galaxy S24 Ultra. Nové zařízení se vyznačuje velkou 6,8palcovou LTPO OLED obrazovkou s rozlišením 2800 x 1280 pixelů s tím, že podporuje 120Hz obnovovací frekvenci.

Co se týče fotoaparátu, tak ten je na tomto modelu opravdu netradiční, protože je vybaven revoluční technologií „super dynamickou Eagle Eye“, která konkuruje klasickým zrcadlovkám. Tuto převratnou novinku nabízí hlavní fotoaparát Eagle Eye – H9800 s velkým snímačem, širokým dynamickým rozsahem 15EV a proměnlivou clonou F1,4-2,0. A nakonec samotný telefon disponuje optickou stabilizací obrazu (OIS).

honor
Zdroj: Honor

Magic6 Ultimate nabízí funkce, které jsou za hranicemi tradičních fotoaparátů smartphonů se svým 1200bodovým laserovým zaostřovacím systémem a pokročilým zobrazovacím systémem mobilních telefonů odvozeným z technologie autonomního řízení. Díky této kombinaci uživatel vyfotí něco nebo někoho v plném pohybu na úrovni LSR zrcadlovky. Obrazový snímač LOFIC navíc zajistí, že telefon bez námahy zvládá fotografické scény s vysokým dynamickým rozsahem.

Telefon má tloušťku 8,9 mm a váží 227 g. Může se pochlubit velkou 5600mAh baterií podporující 80W kabelové i 66W bezdrátové nabíjení. Vyznačuje se také certifikací odolnosti proti vodě a prachu IP68 a přidává jedinečnou schopnost obousměrné satelitní komunikace.

Cena nového telefonu v Číně je okolo 23 000 Kč, a to za verzi s 512GB interním úložištěm. Verze s 1TB interním úložištěm je okolo 25 000 Kč. Dostupnost nového telefonu v Česku není známá.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gizchina.com

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hodnocení: 2

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *