Honor představil nový náramek s dlouhou výdrží baterie a zakřiveným displejem

Honor
Zdroj: Honor

Honor už dávno není závislý na Huawei, a možná i proto je nyní zajímavějším pro velkou spoustu lidí. Američani se rozhodli na něj neuvalit sankce, takže je v lepší výchozí pozici, a to minimálně na globálním trhu, kde je oblíbenější než jeho bývalá mateřská společnost.

Nyní čínská společnost uvedla na trh nový náramek – Honor Band 9, který je nástupcem Honor Band 7 z roku 2022. Je zajímavé, že Honor vynechal úplně model Band 8. Nový chytrý náramek byl představen na konferenci v Číně, na které je shodně uveden ještě telefon Honor Magic 6 Ultimate. Dále se na této akci ještě představí nový a prémiový smartphone Honor Magic 6 RSR Porsche Design.

Celá konference vypadá zajímavě z pohledu představených zařízení. Nový náramek je také uveden na globálním webu společnosti. Společnost odhalila cenu nového zařízení bohužel jen pro domovskou Čínu. Avšak můžeme předpokládat, že se brzy tohoto údaje dočkáme i pro globální trh.

Specifikace Honor Band 9

Honor Band 9 má obdélníkový AMOLED displej jako jeho předchůdce Honor Band 7. Obrazovka je však nejen větší, ale je také ostřejší, hladší a zakřivenější. 1,57palcový panel nabízí rozlišení 402 x 256 pixelů, 302 PPI a obnovovací frekvenci 60 Hz. Pro srovnání, displej staršího modelu má velikost pouze 1,47 palce a má rozlišení 364 x 198 pixelů. Tělo zůstává stejné, a to plastové s kovovou povrchovou úpravou na bocích. Výrobek si také můžete vzít do vody, jelikož disponuje 5 ATM.

Fitness pomůcka využívá Bluetooth 5.3 pro připojení k chytrým telefonům se systémem Android 9.0 nebo vyšším. Je také kompatibilní s iPhony se systémem iOS 11 nebo novějším. Zařízení se může spárovat pomocí aplikace Honor Health. Stejně jako ostatní chytrá nositelná zařízení na trhu, tak i Honor Band 9 přichází s několika zdravotními funkcemi. Podporuje 96 sportovních režimů, sledování spánku, měření srdeční frekvence, sledování hladiny kyslíku v krvi, sledování úrovně stresu a další. Zařízení také přichází s dalšími užitečnými funkcemi, jako je ovládání hudebního přehrávače, upozornění na hovory, upozornění aplikací, počasí, budík a další. V neposlední řadě je příjemná výdrž baterie, která vydrží až 14 dní.

Cena nového náramku je 35 USD. Je více než jisté, že v Evropě bude o něco vyšší.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizmochina.com, gizmochina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *