Honor 80 dostane hlavní snímač s nezvyklým počtem megapixelů. Tuto hodnotu u žádného jiného modelu nenajdete

Honor 80
Honor 70 / Zdroj fotografie: Honor

Před pár dny se objevily zprávy, že řada Honor 80 přijde s 200MPx hlavním fotoaparátem. To uvedl jeden z tipsterů na sociální síti Weibo, ale Digital Chat Station však tvrdí, že to tak úplně nemusí být. Protože uvádí, že řada Honor 80 přinese zásadní vylepšení v oblasti fotoaparátu, obrazovky a výkonu.

Nicméně jeho únik se liší v tom, že Honor 80 ve skutečnosti přijde se 160MPx hlavním fotoaparátem. Kromě toho únik také odhaluje, že nadcházející řada od Honoru bude používat vlajkový procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1. Zásadního upgradu se nedočká pouze zadní fotoaparát, ale i ten přední, jelikož jeho rozlišení bude činit 50 MPx.


Nenechte si ujít:


Předchozí úniky uváděly, že nová řada Honor 80 bude mít tři varianty, kterými jsou model 80 SE, model 80 a model 80 Pro. Tyto smartphony mají být dodávány s procesory MediaTek Dimensity 1080, Qualcomm Snapdragon 778G+ a Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. Předchozí únik dále odhalil, že řada Honor 80 bude mít 1,5K vysokofrekvenční obrazovku se 120Hz obnovovací frekvencí. Rychlost nabíjení by měla být stejná jako u řady Magic4, takže bude 100W kabelová a pravděpodobně 50W bezdrátová. Model 80 SE společně s Honorem 80 budou mít zakřivený displej. U modelu Pro to zatím není jasné.

Řada od Honoru s čísly byla původně určena pro střední třídu. Tou nejnovější je Honor 70, který ani zdaleka nemá vlajkové specifikace, ale u řady Honor 80 to vypadá docela jinak. Dostane jeden z nejlepších procesorů na trhu, nabíjení a zřejmě i fotoaparáty. Brzké představení této řady je od Honoru docela zajímavou taktikou, jelikož bychom se měli zanedlouho dočkat i řady Magic5.

Od doby, co Honor není už pod vůlí Huawei, tak se mu docela dost daří. Je otázkou, jak to bude vypadat v budoucnu. A co na nové smartphony od Honoru říkáte vy? Jste jejich uživatelem?

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *