HONOR s vlajkovými mobilními telefony Magic4 Series a Magic V konkuruje největším špičkám v oboru

Honor Magic V
Model Magic V / Zdroj fotografie: Honor

Po světové premiéře své vlajkové lodi na veletrhu MWC 2022 si globální technologická značka HONOR odnesla 29 ocenění Best of MWC. Tento úspěch je silným impulsem pro růst značky, která se v roce 2020 osamostatnila. Její generální ředitel George Zhao se v nedávném rozhovoru pro server Cnet svěřil, že jeho cílem je vytvořit z HONORu ikonickou globální značku.

„Pro nás je nejdůležitější vyvinout vlajkový produkt, který bude lepší než nejoblíbenější smartphone současnosti,” řekl Zhao. Nově představená vlajková řada smartphonů Magic4 se může pochlubit špičkovými technologiemi v oblasti displeje, focení, výkonu a soukromí.

„Inovace v mobilním průmyslu se dostaly do slepé uličky, ale HONOR to chce změnit.“ Zhao v rozhovoru říká, že jeho firma si potřeb zákazníků cení stejně vysoko jako technologických inovací, aby dokázala vyřešit problémy, které uživatele nejvíc trápí. 

HONOR Magic V, první skládací telefon od společnosti HONOR, který byl uveden na trh na začátku tohoto roku, je toho důkazem. „Je velmi těžké takový produkt vyrobit. Chceme všem ukázat, že HONOR nejen dokáže konkurovat v tomto segmentu, ale dokonce to dokáže dělat lépe než ostatní.“

Díky ultratenkému kapkovitému ohybu je Magic V nejtenčím skládacím telefonem na světě a nabízí vynikající obrazovku. Novinka se na trhu setkala s velkým zájmem. Zhao navíc věří, že skládací telefony se v určitém okamžiku stanou mainstreamem a Magic V si trh získá.

Zhao připisuje neustálé pokroky v inovacích značky přístupu týmu, který to jednoduše nevzdává. „Vždy se snažíme být nejlepší ve své třídě. Věříme, že dokážeme vyřešit jakékoli výzvy nebo potíže každého uživatele. Tento přístup znamená skutečnou hodnotu pro budoucnost společnosti,“ řekl Zhao.

Společnost vyvinula nejen svoji vůbec první skládací vlajkovou loď, HONOR Magic V, ale uvedla také řadu telefonů, tabletů, počítačů a příslušenství. HONOR tak vytváří chytrý vzájemně propojený ekosystém produktů, které spolu vzájemně komunikují a znovu tak ukazuje, že v každé oblasti může konkurovat i největším špičkám v oboru.

HONOR úzce spolupracuje s dalšími předními partnery, např. se společností Qualcomm, předním dodavatelem čipů, ale i dalších technologií. „HONOR dál rozvíjí strategická partnerství s globálními špičkami v oboru,“ vysvětluje Zhao.

Řada Magic4 je jedním z prvních telefonů s nejnovějším čipem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 pro 5G. Díky maximálnímu využití potenciálu čipové sady přináší bezkonkurenční herní výkon, fotografické schopnosti a řešení pro ochranu soukromí.

„Jsme velmi hrdí na úzkou spolupráci mezi našimi dvěma společnostmi, která vedla k vývoji úžasných zařízení,” uvedl v článku Cristiano Amon, prezident a generální ředitel společnosti Qualcomm.

Model Magic 4 Pro má nejlepší předpoklady stát se jedním z nejzajímavějších letošních telefonů se systémem Android. V budoucnu chce společnost využít i potenciál VR, AR, AI a dalších nových technologií, které lze integrovat do smartphonů.  

„HONOR začíná přemýšlet o produktu pro smíšenou realitu a metaverzum, ale až přijde ta správná doba,“ řekl Zhao.

Autor: Lukáš Drahozal

Zdroj: cnet.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Štítky:,

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *