Již tento měsíc vyjde řada Honor 70

Honor 60
Model 60 v různých barevných provedeních / Zdroj fotografie: Honor

V prosinci minulého roku jsme se dočkali řady Honor 60, nyní je společnost jen kousek od uvedení nejnovější řady Honor 70. Tento měsíc očekáváme, že vyjde. Zahrnovat by měla tři modely, které se budou lišit hardwarovou stránkou, displeji, fotoaparáty, kapacitou baterie a nabíjecím výkonem.

Honor 70

Model 70 by měl přijít s OLED displejem od společnosti BOE. Ten by měl být být FullHD+ a měl by mít 120Hz obnovovací frekvenci. Uvnitř zařízení bude přítomna baterie s velikostí 4800 mAh s podporou rychlého 66W nabíjení. Srdcem telefonu bude nejnovější Snapdragon 8 Gen 1. Člověk by si řekl, že pro nás Honor chystá jen to nejlepší, ale pak přijde na řadu řeč o fotoaparátech, která vše vyvrátí. Honor 70 přijde se 108MPx hlavním snímačem, 8MPx ultraširokoúhlým senzorem a 2MPx kamerkou zřejmě pro rozmazání pozadí.

Honor 70 Pro

Dalším smartphonem řady je model 70 Pro, který paradoxně dostane horší čipovou sadu v podobě MediaTek Dimensity 8100. Displej bude podobného charakteru jako u modelu 70 jen s tím rozdílem, že Honor 70 Pro přijde s adaptivní obnovovací frekvencí LTPO. Vzadu bychom měli naleznout tři fotoaparáty. Ten hlavní by měl mít 50 MPx (Sony IMX766), dalším je 50MPx ultraširokoúhlý snímač a do třetice 8MPx teleobjektiv. Všechny ostatní specifikace jsou totožné s běžným modelem 70. Můžeme tady vidět značné zlepšení v oblasti fotoaparátů.

Honor 70 Pro+

Samotným vrcholem řady bude model 70 Pro+ s čipovou sadou MediaTek Dimensity 9000 a 4600mAh baterií se 100W nabíjením. LTPO OLED displej nabídne rozlišení 2800 x 1300 pixelů s obnovovací frekvencí 120 Hz. Fotoaparáty jsou stejné jako u modelu Pro jen s tím rozdílem, že u tohoto modelu nalezneme 12MPx teleobjektiv. Jednou z předností fotoaparátů bude přítomnost systému optické stabilizace obrazu. Chybět nebude ani NFC či stereo reproduktory. Otazník ještě visí nad tím, jaký software čínská společnost do těchto zařízení nasadí.

Autor: Adam Vilkus

Zdroj: gizchina.com

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Zatím nehodnoceno.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *